סגור

ימינה: סמוטריץ ילד משולח רסן | הציונות הדתית: נפתלי באובדן עשתונות

מתקפות בין סמוטריץ' לבנט על רקע הקמת ממשלת בנט-לפיד. במקביל מפגינים שהצביעו ימינה מול ביתה של ח"כ שקד: "הבטחתם שלא תתמכו בממשלת שמאל"

מתן ליונס, חדשות כיפה
כו באייר התשפא
,
08 במאי, 2021 23:05
סמוטריץ

סמוטריץ' ובנטצילום: Oren Ben Hakoon/POOL

מעבר המנדט להרכבת הממשלה מרה"מ בנימין נתניהו ליו"ר יש עתיד יאיר לפיד, הביאו גל של מתקפות מהליכוד, הציונות הדתית וגורמים נוספים מהימין נגד ח"כ נפתלי בנט ומפלגת ימינה. בתחילה הגיבו בימינה בסובלנות, אך כעת הם  מתכוונים להחזיר במתקפה משלהם. 
 
בנט רוצה לשנות גישה ולהעלות את הפרופיל התקשורתי של המפלגה שלו - בכוונתו להציג את ממשלת השינוי כפתרון רצוי ולא כברירת מחדל, כך מדווחת העיתונאית דפנה ליאל. 
 
לאחר שיו"ר הציונות הדתית תקף את בנט ומפלגתו, גורמים בימינה תוקפים את ח"כ בצלאל סמוטריץ' במילים קשות: "מדובר בילד משולח רסן וחסר אחריות שבמו ידיו סיכל לנתניהו את הקמת הממשלה. עכשיו הוא מפיל את זה על בנט".

מפלגת הציונות הדתית הגיבה למתקפה של בנט: "נפתלי באובדן עשתונות ערכי. בנט מדבר על ילדים משולחים רסן בשעה שהוא איבד כבר מזמן כל רסן. הוא יצא להרפתקאה פזיזה וחסרת אחריות, התרסק מתחת לאחוז החסימה והביא את מדינת ישראל לשנתיים של חוסר הכרעה. במקום להתאזר בקצת סבלנות וענווה הוא ממשיך לא לעצור בעצור ודוהר לממשלת שמאל קיצונית עם תומכי טרור רק כדי להגשים חלום אישי ולהיות ראש ממשלה."

"ולכם החברים בימינה, כולכם שמעתם בבתי הכנסת בשבת עד כמה הציבור סולד ממעשיו של בנט. זה הזמן שלכם להבהיר לו את הקווים האדומים שלכם. המשך ההליכה אחריו לא מוסיפה לכם כבוד." נמסר מהציונות הדתית.

מפגינים מול שקד: "הבטחתם שלא תתמכו בממשלת שמאל"

בעקבות ההתקפות והכעס בימין על בנט, עשרות מצביעי ימינה הגיעו להפגין מול ביתה של שרת המשפטים לשעבר איילת שקד בתל אביב במתקפה על כך שמפלגתה הבטיחה שלא תתמוך בממשלת שמאל.

בין המפגינים יו"ר סניף ימינה בבנימין חיים בר גבע וכן נציגי פורום המשפחות השכולות אורטל תמם והרצל חג'ג', שתמכו בימינה בבחירות האחרונות. כמו כן נצפה במקום איש התקשורת יותם זמרי שקרא אף הוא להצביע לימינה בבחירות הקודמות.

המפגינים דורשים משקד להודיע כי לא תצטרף לממשלת שמאל בראשות נפתלי בנט. חלק מהדוברים טענו כי הונו וכי בנט גונב את הקולות שלהם לטובת השמאל.

הפגנה מול ח"כ שקד

הפגנה מול ח"כ שקדצילום: פורום המחנה הלאומי

08.05.2021

1. סמוטריץ השתמט משירות צבאי ויוצא עכשיו למתקפה על בנט (כל אחד והמלחמות שלו)

דווח על תגובה לא ראויה
08.05.2021

2. אז סמוטריץ כן ובנט ואנשיו לא מהציונות הדתית??? (א)

לכתב,, איך זה שסמוטריץ מוגדר על ידיך כיו"ר "הציונות הדתית", אבל בנט, כהנא, סילמן, אורבך, אלקין ועוד מעריקי הימין הבוגדים, אינם מהציונות הדתית?? ומה עם כל הכתבי הכיפות הסרוגות והרבנים מהמגזר שתמכו והזדהו עד עכשיו עם בנט הבוגד ?? האם הם לא חלק מהבגידה בכך שתמכו ורוממו את הבוגד שהיה במגעים אינטנסיביים עם השמאל להקמת ממשלת שמאל מאז שערק לשמאל???

דווח על תגובה לא ראויה
13.05.2021

3. 'ימינה' איבדה את זה... (א"ס)

מבשלים ממשלה עם תומכים בטרור ומסתתרים מאחורי צעקות על סמוטריץ. מגוחך.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

האסון המירון צילום: David Cohen/Flash90

התיקון הגיע: אושרה ועדת החקירה הממלכתית לאסון מירון

קרא עוד