סגור

משרד הבריאות החליט: תוקף התו הירוק יוארך עד לסוף השנה

מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' חזי לוי, חתם על ההחלטה שמאריכה את תוקף התו הירוק עד דצמבר 2021, והסביר את המהלך: "לאור הירידה בתחלואה ולנוכח העובדה שנראה שהחיסון יגן עלינו לפחות עד סוף השנה"

חדשות כיפה
כג באייר התשפא
,
05 במאי, 2021 16:01
תו ירוק. יוארך עד סוף השנה

תו ירוק. יוארך עד סוף השנהצילום: Yonatan Sindel/Flash90

משרד הבריאות הכריע היום (ד') בשאלת תוקפו של התו הירוק, והחליט להאריך אותו עד לסוף השנה האזרחית הנוכחית - 2021. מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' חזי לוי חתם על ההחלטה והסביר: "לאור הירידה בתחלואה ולנוכח העובדה שנראה שהחיסון יגן עלינו לפחות עד סוף השנה. החלטנו, בהנחיית שר הבריאות, להאריך את תוקפו של התו הירוק למחוסנים ומחלימים עד דצמבר 2021".

מנכ"ל משרד הבריאות הוסיף, "אני שמח שהחיסון מגן עלינו ומאפשר לנו חזרה לשגרת חיים. אבל עלינו להקפיד ולשמור עדיין על זהירות, מסכות במרחבים סגורים ושמירת מרחק שכן אין עדיין מידע מלא לגביי יעילות החיסון בהגנה מפני חלק מהווריאנטים השונים. אני רוצה לקוות שנמשיך בשגרה ונוכל להתמיד באורך החיים הזה". 

במערכת הבריאות מדגישים כי על פי נתוני ההגנה שמעניקים החיסונים ולפי הדיונים לגבי זמן מתן מנת חיסון שלישית, נראה כי החיסונים יעניקו הגנה עד סוף השנה לפחות. ולכן תוקף אישורי התו הירוק הנם עד דצמבר 2021.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר