המכתב שהשאיר אחריו משי זהב: "אהבתי תמיד ומתבייש מאוד"

מכתב ההתאבדות שכביכול כתב יו"ר זק"א לשעבר נמצא בביתו בגבעת זאב: "את העונש כבר קיבלתי". בני משפחתו וסנגורו טוענים: לא יהודה כתב את המכתב. מצבו ממשיך להיות קשה מאוד ובבית החולים שערי צדק מעריכים כי מעשה ההתאבדות גרם לנזק מוחי

אלעד הומינר, חדשות כיפה 22/04/21 15:06 י באייר התשפא

המכתב שהשאיר אחריו משי זהב: "אהבתי תמיד ומתבייש מאוד"
יהודה משי זהב, צילום: Yonatan Sindel/Flash90

שעות מספר לאחר ניסיון התאבדותו הבוקר (ה') של יו"ר זק"א לשעבר, יהודה משי זהב, בביתו בגבעת זאב, נמצא על ידי חוקרי המשטרה מכתב התאבדות מודפס, כשלידו מצאו גם דף קטן הכתוב בכתב יד, אך בני משפחתו וסנגורו מכחישים וטוענים כי אין מדובר בכתב ידו של משי זהב.

בעקבות החשדות החמורים נגדו: משי זהב ניסה להתאבד בתלייה

"את העונש כבר קיבלתי, תשתדלו לזכור את הטוב שעשיתי, תשתדלו לזכור תמיד את מה ששכחתי! עין רואה - אוזן שומעת וכל מעשייך בספר נכתבים, אהבתי תמיד ומתבייש מאוד, יהודה", נכתב.

אחד מן המכתבים שנמצאו בביתו של משי זהב

אחד מן המכתבים שנמצאו כביכול בביתו של משי זהבצילום: ללא

הבוקר נודע כי יהודה משי זהב, ניסה לשים קץ לחייו באמצעות תלייה. בנו מצא אותו והזעיק את כוחות ההצלה שהבהילו אותו במצב אנוש לבית החולים שערי צדק תוך פעולות החייאה. בני משפחה הגיעו לביתו בגבעת זאב עם הישמע הבשורה, כמו גם כוחות משטרה שהחלו בחקירת האירוע.

פרופסור עופר מרין, מנהל ביה"ח שערי צדק, עדכן במהלך היום כי מצבו של משי זהב עדיין מוגדר אנוש וכי הוא מורדם ומונשם. "לחץ הדם והדופק במצב יציב. אנחנו לא יודעים להעריך במדויק מה מידת הנזק ולכן יש כאן חוסר ודאות רבה. מד"א איתר אותו ללא דופק וללא נשימה והצליחו להחזיר את הדופק. ככל שהזמן יימשך נוכל לקבל הערכה יותר טובה לגבי מצבו: מדובר במספר שעות עד מספר ימים". בסוף דבריו אמר: "ההערכה המאוד זהירה שלנו היא שנגרם נזק".

לאחר חשיפת התחקיר על משי זהב בתחילת החודש שעבר, בראיון לחדשות כיפה אמר יעקב סלע, דובר ארגון "מגן", הנלחם בפגיעות מיניות בחברה החרדית והדתית ומלווה חלק מהמתלוננים נגד משי זהב, כי הדבר היה ידוע: "לפני כמה שנים הגיעו אלינו תלונות על התנהגות לא נאותה ופלילית לכאורה מצידו של יהודה משי זהב, אבל אז הנפגעים לא הסכימו להיחשף, לא הסכימו להתראיין ולא הסכימו להתלונן במשטרה. דבר שמאד הקשה עלינו את היכולת לטפל בסיפור".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר