סגור

בנט: "העם רוצה ממשלה - נתניהו רוצה בחירות"

יו"ר ימינה הבהיר כי הוא מעדיף ממשלת ימין, אך במידה ונתניהו ייכשל, הוא יפעל להקמת ממשלת אחדות לאומית: "בתנאי שהיא תהיה ממשלה טובה, יציבה ומתפקדת, ובתנאי שאוכל לשמור על הערכים", סייג בנט

חדשות כיפה
ט באייר התשפא
,
21 באפריל, 2021 20:09
בנט. "לא אסכים לבחירות חמישיות"

בנט. "לא אסכים לבחירות חמישיות"צילום: Yonatan Sindel/Flash90

בהצהרה לתקשורת שמסר הערב (ד') יו"ר ימינה נפתלי בנט, הוא התייחס לתמיכת מפלגתו בממשלת ימין בראשות נתניהו, אך סייג זאת ואמר כי יעדיף תמיכה בממשלת אחדות על פני הליכה לבחירות חמישיות או ישירות, כפי שמציעים בליכוד. 

יו"ר ימינה פתח את דבריו בהתייחסות למצבו של איציק סעידיאן שהתדרדר בשעות האחרונות: "ראשית אני מתפלל יחד עם כל עם ישראל למען איציק סעידיאן, שנלחם על חייו בשעות אלו בבית החולים. שה' ישמור עליך, איציק". 

"מדינת ישראל זקוקה באופן דחוף לממשלה טובה, יציבה ומתפקדת", אמר בנט, "עם כל הכבוד למהלכים הפוליטיים שמתרחשים כבר שנתיים כאן בכנסת, יש בחוץ בני אדם. יש אזרחים שצריכים להתפרנס ולחזור מחל"ת. יש המון עסקים קטנים שמנסים להשתקם, ומיליוני תלמידים שזקוקים לסיוע מיוחד אחרי שנת הקורונה הקשה כדי לסגור את הפערים משנת הקורונה. לאזרחי ישראל נמאס מהמריבות, הם רוצים ממשלה שעובדת בשבילם".

 

יו"ר ימינה הוסיף וטען כי, "לפני שבועיים קיבל מר נתניהו מנשיא המדינה את המנדט להקים ממשלה. אמרתי מיד לנתניהו שיש לו את האצבעות של סיעת ימינה, כדי להקים ממשלת ימין. לצערי, למרות שעות ארוכות וימים ארוכים של השקעה מצידנו, נוכחתי שבעוד אנחנו מנסים להפוך כל אבן כדי להקים ממשלה, נתניהו מתחמק ותוקף אותנו ללא הרף". 

"הוא חושש ללחוץ על מי שטיפס על עצים גבוהים", אמר בנט ברמיזה לסמוטריץ', "לא מוכן להציע פשרות לסער, וחותר רק לדבר אחד - עוד בחירות, חמישיות במספר, הפעם בעטיפה של בחירות ישירות. נתניהו בעצם אומר – אם לי אין ממשלה, לאף אחד לא תהיה ממשלה. נלך שוב לבחירות, חמישיות, שישיות ושביעיות. אי אפשר להמשיך ככה. מדינת ישראל לא יכולה להיות בת ערובה של פוליטיקאים. בעוד שהעם רוצה ממשלה, נתניהו מעדיף בחירות. אמרתי ואני חוזר ואומר - לזה אני לא אסכים". 

"ההתקפות של הליכוד היו צפויות והן לא עושות עלי רושם. נדמה לי שגם הציבור הימני מאס בסגנון הזה. אני מחויב לערכיי ולאזרחי מדינת ישראל" אמר בנט וחשף את סדר הדברים מבחינתו: "עדיפות ראשונה – להקים ממשלת ימין. נתניהו, יש לך אותנו, לך תקים ממשלה. יש עוד 14 יום, הזמן לא נגמר. זה אפשרי". 

"אם בליכוד ייכשלו במשימה, אז בעדיפות שנייה, אני אפעל להקים ממשלת אחדות לאומית, בתנאי שהיא תהיה ממשלה טובה, יציבה ומתפקדת, ובתנאי שאוכל לשמור על הערכים, העקרונות והשקפת העולם הלאומית שלי. אני עוד לא יודע לומר שזה אפשרי, אבל אני מבטיח לנסות בכל כוחי". 

"רק אם שתי האפשרויות הללו, ממשלת ימין אן ממשלת אחדות לאומית, לא יתאפשרו, רק אז בלית ברירה ניאלץ ללכת לבחירות במתכונת כזו או אחרת", אמר יו"ר ימינה וטען: "אני מבטיח להמשיך לפעול בכל כוחי על מנת להקים ממשלה, ומוכן לשלם מחירים אישיים כבדים ומתקפות מכל הצדדים, אני שמח לקבל את זה כדי להחזיר את מדינת ישראל ליציבות ולתפקוד". 

"אזרחים יקרים, כולנו נמצאים בתקופה לא קלה, אבל אני פוגש אתכם כל יום בשטח, אני רואה עם מופלא, ובעזרת השם נצא מהמשבר הזה יחד". סיכם בנט.

הערב (ד') דווח בחדשות 12 כי ראש הממשלה נתניהו שוחח היום עם יו"ר רע"מ מנסור עבאס, פחות מ-48 שעות אחרי שהצביע נגד הצעת הליכוד להרכב הוועדה המסדרת. עיקר הפגישה ביניהם עסקה ברצון של הליכוד ונתניהו להביא לבחירות ישירות לראשות הממשלה. בהמשך שוחח נתניהו באותו נושא גם עם יו"ר העבודה מרב מיכאלי, יו"ר מרצ, ניצן הורוביץ, ויו"ר כחול לבן וראש הממשלה החליפי בני גנץ.

21.04.2021

1. בנט הבוגד והלוזר, יודע מה ה"עם" רוצה... (א)

בנט, הלוזר הנצחי, שה"עם" העניק לו רק 7 מנדטים עלובים, וגם אלה עוד לפני שבגידתו המתקדמת בימין להקמת ממשלת שמאל נחשפת - ועדיין לא במלואה!!

בנט, הלוזר שהובס לחלוטין בימין, כשבחירות לאחר בחירות ה"עם" לא איפשר לו אפילו לעבור את אחוז החסימה
יודע מה ה"עם" רוצה....

ה"עם" של בנט הדמגוג הוא תאוות השררה הפתולוגית שלו להגיע לראשות הממשלה, גם עם 7 מנדטים, ובעיקר - עם השמאל בממשלת שמאל!! מטרה שבשבילה בנט הפסיכוטי חסר העבבות שמדבר על "ערכים"-מוכן להקריב את העם האמיתי ואת ביטחונה ויהדותה של המדינה עם השמאל האנטי ציוני ותומכי הטרור!!

דווח על תגובה לא ראויה
21.04.2021

2. בנט או לפעד כראשי ממשלה זה יהיה אסון נורא למדינת ישראל ובוודאי במקרה זה עדיף כבר נתניהו. או שלחלופין גנץ ישמש כראש ממשלה במקום שני הליצנים האלה. אוי ל (אפרת)

דווח על תגובה לא ראויה
21.04.2021

3. בנט או לפעד כראשי ממשלה זה יהיה אסון נורא למדינת ישראל ובוודאי במקרה זה עדיף כבר נתניהו. או שלחלופין גנץ ישמש כראש ממשלה במקום שני הליצנים האלה. אוי ל (אפרת)

דווח על תגובה לא ראויה
21.04.2021

4. בנט ברור שאתה מפחד מבחירות חמישיות (להקיא ממך)

אף אחד לא יבחר בך. לא בשמאל ולא בימין.

דווח על תגובה לא ראויה
22.04.2021

5. ביבי פנה מקום ךממשלת ימין על מלא!!! (א)

70 מנדטים ולא מצליחים להקים ממשלת ימין על מלא???? למה??
ביבי זוז הצידה! פנה מקום לממשלת ימין על מלא! ממשלת ימין על מלא עכשיו!
בלי ביבי תקום ץוך 5 דק צמשלת ימין על מלא בראשות הליכוד! עם נצינות הדתית! החלום של הימין!

עכשעו עכשיו! רק היום! במבצע! ההשיג הכי גדול של הימין!

מה צריך? בלי ביבי? ביבי לנשיאות.

ותקום צמשלת ימין על מלא.
בלי רעם בלי בחירות בלי עבודה. עכשיו ממש עכשיו.
נזדמנות על של הימין!
למה להחמיץ???

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר