סגור

בליכוד ממשיכים לתקוף את בנט: "פועל בניגוד מוחלט להתחייבויותיו המפורשות"

בליכוד ממשיכים בקו התקיף נגד יו"ר ימינה, וטוענים כי צעדיו נעשים "מתוך אמביציה בלתי-נשלטת להיות ראש ממשלה בכל מחיר". עוד אומרים בליכוד: "אם בנט רוצה באמת ממשלת ימין הוא חייב להודיע מייד שהוא תומך במשאל עם לראשות הממשלה"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
ט באייר התשפא
,
21 באפריל, 2021 14:42
נפתלי בנט

נפתלי בנטצילום: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

מפלגת הליכוד ממשיכה עם הקו התקיף בו היא נוקטת, וכמו אתמול, גם היום (ד') הודעה מטעם המפלגה תוקפת: "בנט דוהר לממשלת שמאל". ח"כ איילת שקד אמרה אתמול כי השאיפה והרצון שלהם הם להקים ממשלת ימין, "אמרנו לנתניהו, אנו מוכנים לעזור לו לעשות כל מאמץ כדי להקים ממשלה".

בהודעת הליכוד נכתב: "מתוך אמביציה בלתי-נשלטת להיות ראש ממשלה בכל מחיר, בנט - עם 7 מנדטים - מוכן להמליך ממשלת שמאל עם קואליציה של 50 חברי כנסת מהשמאל והמשותפת.  הוא עושה זאת בניגוד לרצון הבוחר שנתן 65 מנדטים לממשלת ימין, ובניגוד מוחלט להתחייבויותיו המפורשות שלא ישב תחת לפיד והשמאל, ושראש ממשלה לא יכול לכהן עם 7 מנדטים כי זה ״לא דמוקרטי ולא מוסרי".

עוד הוסיפו בליכוד: "ממשלת השמאל המשותקת של בנט תקרוס תוך חודשים ספורים ותביא לפיזור הכנסת ולבחירות כלליות חמישיות. היא לא תוכל לעמוד אפילו יום אחד מול הלחצים הבינלאומיים נגד ההתיישבות וחיילי צה״ל והמירוץ להסכמים מסוכנים עם איראן. היא אפילו לא תוכל לקדם רפורמה אחת של הימין". שקד אמרה אתמול כי בימינה יעשו הכול כדי שלא תהיינה בחירות חמישיות.  

"בנט מסרב לתמוך בפתרון היחיד לפלונטר הפוליטי שלא כרוך בחיסול הימין", המשיכו לתקוף בליכוד, "משאל עם מהיר לבחירת ראש הממשלה שלא כרוך בפיזור הכנסת ובחירות כלליות נוספות. ראש הממשלה שיבחר יוכל להקים ממשלה מייד. רוב מובהק בציבור תומך בפתרון זה". לסיום כתבו: " אם בנט רוצה באמת ממשלת ימין הוא חייב להודיע מייד שהוא תומך במשאל עם לראשות הממשלה, ולהפסיק את המשא ומתן שהוא מקיים עם לפיד להקמת ממשלת שמאל".

 

21.04.2021

1. בנט קרא שם בנו על שמו של יוני נתניהו אבל ביבי לא קרא אף אחד מבניו על שמו של אחיו הי"ד (יוני נתניהו)

הגיע הזמן שביבי פעם אחת באמת יקריב את עצמו למען ישראל ולמען ממשלת ימין. אחיו הקריב את חייו. ביבי הוא המיכשול היחיד להקמת ממשלה ימנית עם סער. ביבי רק צריך לשחרר אותנו וללכת לנוח בקיסריה. הוא צריך למנות את כץ או את ברקת או את רגב או את לוין או כל מי שיבחר במקומו וזהו. סער לא ישנה את הבטחתו שלא לשבת תחת ביבי ולכן הדרך היחידה להקים ממשלת ימין על מלא מלא היא שביבי יקריב הפעם את עצמו.

דווח על תגובה לא ראויה
21.04.2021

2. בנט הורס לימין חזק במדינה יהודית ! (יהודי)

בנט מיתנהג כילד מגודל ולא בשל . הורס למדינה יהודית. ההיסטוריה לא תיסלח לו !

דווח על תגובה לא ראויה
21.04.2021

3. בנט (חיים )

ביבי שוכח שבנט לא עובד אצלו. הוא לא חייב לו כלום

דווח על תגובה לא ראויה
21.04.2021

4. הגיע העת (חיים)

למה לא משאל בכל ועד בית? הבאבונים לא מבינים שהגיע הזמן.מנוולי בלפור ילכו לרבני הציונות הדתית וכולם יחד עם ליצמן יעשו אש במירון. מפלטם של עלובי הדעת ואשפי המירמה - משאלי עם.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נפתלי בנט צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בנט בדרך לאבד את ראשות הממשלה וליפול תחת אחוז החסימה

קרא עוד