סגור

סמוטריץ' נגד עמית סגל: "הפוסל - במומו פוסל"

הפרשן הפוליטי של חדשות 12 טען שיו"ר הציונות הדתית מייחל לממשלת שינוי: "כך ינהיג את הציונות הדתית לבדו", הסביר. בעקבות כך תקף אותו סמוטריץ' ואמר: "הוא ושכמותו יעשו הכל כדי לוודא שלא תחשבו לרגע שבפוליטיקה יש אידיאולוגיה. לא הכל פוליטיקה עמית, תתרגל"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
ו באייר התשפא
,
18 באפריל, 2021 11:41
סגל. לא הכל פוליטיקה?

סגל. לא הכל פוליטיקה?צילום: Hadas Parush/Flash90

בוקר סוער עובר על יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ'. אחרי שהסביר מדוע לא יסכים לכניסה לממשלה בתמיכת רע"מ ומנסור עבאס: "לא מקימים ממשלה שנסמכת על מי שמטרתם הייתה ונשארה הרס המפעל הציוני. ההיסטוריה לא תסלח למי שיהיה מעורב בזה", והבהיר כי הוא מעדיף ממשלה של לפיד ובנט מאשר ממשלת ימין בתמיכת סיעה ערבית, הפעם הוא נקלע ל"תגרה" עם עמית סגל.

העיתונאי והפרשן הפוליטי של חדשות 12, התייחס בחשבון הטוויטר שלו לכך שסמוטריץ' מעדיף את ממשלת השינוי בהנחה שהיא תתפרק תוך זמן קצר: "לא רק שהיא עדיפה", אמר סגל, "סמוטריץ מייחל לה. כך ינהיג את הציונות הדתית לבדו".

יו"ר הציונות הדתית תקף את הפרשן הפוליטי ואמר: "הפוסל, במומו פוסל. עמית סגל הוא פרשן פוליטי מבריק. את הקריירה שלו הוא עשה מניתוחי מהלכים פוליטיים מתוחכמים. הוא ושכמותו יעשו הכל כדי לוודא שלא תחשבו לרגע שבפוליטיקה יש אידיאולוגיה. פשוט כי כשפוליטיקה תתבסס על אידיאולוגיה וערכים המקצוע שלהם יתייתר".

"מהלכים אידאולוגיים של פוליטיקאים הם פשוטים, שקופים וממש לא מתוחכמים", המשיך סמוטריץ', "הם מונחים מול הציבור על השולחן בצורה הכי גלויה וללא צורך בתיווך ובהסברים המלומדים של הפרשנים המבריקים. אבל אל דאגה, לא מטאור כמו סגל ירים ידיים. לא כשפוליטיקאים מאיימים לו על הפרנסה. לא הכל פוליטיקה עמית. תתרגל.

18.04.2021

1. ילכו לבחירות תיפול עד אפס (אין תודה)

רואים שלקושש עצים צריך אינלטכנציה די עם ש

דווח על תגובה לא ראויה
18.04.2021

2. סמוטריץ גמד (עם רגשי נחיתות)

דווח על תגובה לא ראויה
18.04.2021

3. סמוטריץ מבריק מהשתן שעלה לו לראש (אלי)

טמבל אם לא נתניהו מי היה בוחר בך קח רוורס או שתמחק

דווח על תגובה לא ראויה
18.04.2021

4. סמוטריץ השתמט משירות בצבא והלך ללמוד משפטים. עמית שירת שלוש שנים מלאות. (די להשתמטות)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עמית סגל צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

עמית סגל נגד התקשורת הישראלית: "אין כאן סימטריה"

קרא עוד