סגור

מצבו של איציק סעידיאן ממשיך להיות קשה | מפקדיו ביקרו אותו בבית החולים

הלוחם שהצית עצמו מול משרדי אגף אגף השיקום, מאושפז בבית החולים שיבא-תל השומר, ומצבו מוסיף להיות קשה. הרמטכ"ל כוכבי יצר קשר עם בני משפחת סעידיאן ואיחל לרפואתו: "בין לוחמינו נמצאים אלו שאת פציעותיהם לא ניתן לראות והם סוחבים בנפשם את צלקות הקרב משך שנים רבות"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
א באייר התשפא
,
13 באפריל, 2021 8:39
ארכיון.

ארכיון.צילום: Noam Revkin Fenton/FLASH90

איציק סעידיאן, נכה צה"ל בן 26, הסובל מפוסט טראומה ממבצע צוק איתן, הגיע אמש (ב') למשרדי אגף השיקום של משרד הביטחון בפתח תקווה והצית את עצמו. מאבטחי משרד הביטחון פעלו באופן מידי לכבות את הלהבות, להעניק לו עזרה ראשונית והזעיקו את מד"א. הצעיר פונה באמבולנס לבית החולים שיבא בתל השומר. נכון להבוקר (ג') מצבו ממשיך להיות קשה.

במהלך הלילה, הגיעו לבית החולים שיבא תל השומר מפקדיו של איציק סעידיאן מחטיבת גולני בעת מבצע ״צוק איתן״, אלוף-משנה ארז אלקבץ, סגן-אלוף אוהד מויאל, ורב-סרן ניקולאי אשורוב, על מנת לתמוך וללוות אותו ואת משפחתו.

הרמטכ"ל רב אלוף אביב כוכבי שוחח הבוקר עם אלוף-משנה ארז אלקבץ ועם לאה, אחותו הגדולה של איציק ששיתפה אותו בפרטי המקרה הטרגי. 

״אני שולח בשמי ובשם צה״ל כולו איחולי החלמה מהירה ומלאה לאיציק סעידיאן, לוחם לשעבר בחטיבת גולני שמאושפז ומצבו קשה", אמר הרמטכ"ל, "בין לוחמינו ואנשי המילואים שלנו נמצאים אלו שאת פציעותיהם לא ניתן לראות והם סוחבים בנפשם את צלקות הקרב משך שנים רבות, צה״ל ועם ישראל חבים חוב גדול לאלו אשר מסכנים את חייהם ואת נפשם למען הגנת המדינה ועלינו לעשות הכל על מנת להילחם למענם".

29.04.2021

1. פריאר מי שמשרת בצבא (יצחק)

אני שרתתי קרעתי את התחת בצבא , מילואים 25 שנה
וסובל מגזענות מסריחה ושקטה בגלל שאני מרוקאי
יש לי מלא הסמכות ותעודות ותמיד היה לי קשה להתקבל לעבודות בחברות הייטק אצל ההנהלה האשכנזית שאחר כך נהפכה לרוסית
והיום אפילו יש מספר שנים תיקון גדול לקבל בני מיעוטים לתפקידיים בכירים שאני כל כך מייחל להם מאז כבר 20 שנה ולא מצליח להכנס אליהם

חבל על כל יום שעשיתי בצבא אתם פשוט חלאות כפויי טובה ורעים
ואני מקווה שבמלחמה הבאה בני המיעוטים שנתתם להם את העבודה שלי יילחמו עבורכם

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עשה זאת שוב. נתניהו צילום: Gili Yaari/Flash90

סוד הקסם של נתניהו שיריביו מסרבים ללמוד

קרא עוד