הפרקליטות דורשת 14 שנות מאסר לכרמל מעודה

בבית המשפט המחוזי בלוד נפתח שלב הטיעונים לעונש במשפטה של הגננת המתעללת, לאחר שהורשעה בהתעללות בילדי הגן שאותו ניהלה | אחת מהאימהות לילדי הגן התעלפה כאשר העידה נגדה

שירה שור, חדשות כיפה 08/04/21 12:23 כו בניסן התשפא

הפרקליטות דורשת 14 שנות מאסר לכרמל מעודה
מעודה בבית המשפט, צילום: vshalom Sassoni/Flash90

הבוקר (ה') נפתח בבית המשפט המחוזי בלוד שלב הטיעונים לעונש של כרמל מעודה, הגננת שהורשעה בהתעללות בפעוטות בגן "בייבי לאב" שאותו ניהלה. הפרקליטות דורשת לגזור על מעודה עונש של 14 שנות מאסר. במהלך הדיון, מספר אמהות לילדים מהגן של מעודה העידו בפני השופט עמי קובו וסיפרו על הקושי שלהן ושל ילדיהן לאחר היחשפות ההתעללות. אחת האימהות התעלפה במהלך הדיון.

"אני רוצה להתנצל בפני הילדים ובפני כל הורה והורה, אני מתביישת ומתחרטת מעומק ליבי", אמרה כרמל מעודה בבית המשפט, ופרצה בבכי. "אני מורידה את הראש, לוקחת אחריות על הכל. מקווה שיסלחו לי, ושכולם יהיו בריאים". ההורים סירבו לקבל את התנצלותה וקראו לעברה: "אף אחד לא יסלח לך, זה בכי על העונש, ולא על החרטה". עשרות הורים, ביניהם גם הורי הפעוטות מהגן של מעודה, הפגינו במהלך הדיון מחוץ לאולם בית המשפט, בדרישה ממערכת אכיפת החוק שהגננת המתעללת תשלם בחומרה על מעשיה.

בסוף השנה הורשעה מעודה בגין 18 אישומים הכוללים עבירות של התעללות בקטין או חסר ישע ותקיפת קטין או חסר ישע. האישומים הקשים מתייחסים ל-11 פעוטות בגן "בייבי לאב" בראש העין. בנימוקים להרשעה אמר השופט קובו: "ניכר כי הפעוטות היו חסרי ישע - היא קשרה את ידי פעוט לפרקי זמן ממושכים. לקחה פעוט בן שנה וחצי, הרימה מחולצתו, הוא צרח מכאבים והשאירה אותו קשור ובוכה על הרצפה. במקרה נוסף היא השליכה פעוט לתוך לול והטיחה אותו בחזקה בכיסא והטיחה ראשו בשולחן ודחפה אותו לאחור".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר