סגור

סערת הרב אליהו | סמוטריץ': ערבים כמוך לא יישארו כאן | טיבי: "יאללה תחפף"

חבר הכנסת מהרשימה המשותפת תוקף את דברי רבה של צפת, ואומר: "בגלל שהוא רוצה לשמור על השלטון הוא מוכן למשהו חד פעמי, כמו שאמרו הוא וחבריו 'כדי לשמור על ההתיישבות בארץ ישראל'". סמוטריץ' ובן גביר הגיבו בתקיפות

אלעד הומינר, חדשות כיפה
כה בניסן התשפא
,
07 באפריל, 2021 14:37
טיבי

טיביצילום: Miriam Alster/Flash90

אמש (ג') בסרטון מיוחד, פנה רבה של צפת, הרב שמואל אליהו, ליו"ר רע"מ ח"כ מנסור עבאס: "אני רוצה לומר למנסור עבאס ולכל חברי התנועה האסלאמית, דעו לכם, אפשר לריב פה עוד מאה שנה, עם ישראל הולך ומתחזק הולך ומצליח, למה? כי הקב"ה אמר "ויהי". הכי חכם שנעצור רגע, נקבל עלינו עול מלכות שמים. נקבל עלינו לעשות את מה שהוא אומר. יהי רצון שהקב"ה יתן לנו שכל לעבוד בחוכמה ולהפסיק עם מלחמות".

הרב שמואל אליהו בפנייה למנסור עבאס

ח"כ אחמד טיבי מהרשימה המשותפת, הגיב הבוקר לדבריו של הרב אליהו בראיון ל-103FM, ונראה כי הוא לא התרשם מדבריו של הרב שקרא בעבר לא להשכיר ולמכור דירות לגויים. "הרב הזה הוא פח זבל גזעני, הוא פסולת אנושית. אני מצפצף עליו, אני בז לו. הוא בז למוסלמים ולערבים. עכשיו בגלל שהוא רוצה לשמור על השלטון הוא מוכן למשהו חד פעמי, כמו שאמרו הוא וחבריו 'כדי לשמור על ההתיישבות בארץ ישראל'". לאחר מספר דקות טיבי תיקן את עצמו חלקית ואמר: "אתה רוצה שאני אתקן? הדברים של הרב הם פסולת אנושית". 

ח"כ איתמר בן גביר הגיב ואמר כי טיבי חושף את פניו האמיתיות: "דברי הבלע של תומך הטרור ועוזרו של ערפאת על גדול ישראל הרב שמואל אליהו שליט"א, שוב מראים את פניו האמיתיות". בן גביר הוסיף: "ההתבטאות של טיבי היא גסה וחצופה, ואין מקום לתומכי טרור ומבזי גדולי ישראל בכנסת. מקומו של מי שאומר שקבלת הפנים של המחבל הנתעב הוא דבר טבעי ונורמלי בכלא ולא בכנסת".

יו"ר מפלגת הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ', הגיב לטיבי ותקף אותו בחשבון הטוויטר שלו: "שמעתי שאחרי שהרב שמואל אליהו שליט"א אמר שמוסלמי אמיתי צריך לדעת שארץ ישראל שייכת לעם ישראל, אחמד טיבי פער עליו את פיו. אז אחמד, מוסלמי אמיתי חייב לדעת שארץ ישראל שייכת לעם ישראל, ולאורך זמן ערבים כמוך שלא מכירים בכך לא יישארו כאן. הרב שמואל ורבבות תלמידיו, ובהם אנחנו, נדאג לכך".

טיבי הגיב לסמוטריץ' בחזרה: "אוי בצלאל היית ונשארת נער גבעות מתלהם. העובדה שלא תהיה שר אלא בהישענות על ערבים עושה לי נחת. המון נחת. אבל אני ערבי שלא סופר אותך. ולא רוצה לשכנע אותך בכלום ולא את הרב ההוא שאמר שהארץ מקיאה את הערבים.. יאללה תחפף".

07.04.2021

1. הטרנספר החל (תיקון לחיי"ם)

ערבים נאמנים יכולים להשאר.
תומכי טרור החוצה למדינות ערב הקרובות או הרחוקות

דווח על תגובה לא ראויה
07.04.2021

2. איך לא יישארו כאן? אתה תזרוק אותם לים? (סמוטריץ במלוא כיעורו. התעלה על עצמו.)

דווח על תגובה לא ראויה
07.04.2021

3. איך מערכת החינוך ישראלית מגדלת אנשים עם דעות כמו סמוטריץ? (ישלצ)

דווח על תגובה לא ראויה
08.04.2021

4. גדולי הרבנים (משה)

אין היום כבוד לרבני הכסף והקומבינות.פעם היו היה תענוג לשמוע אותם בלי שינאה איחוד וקירבה.

דווח על תגובה לא ראויה
08.04.2021

5. מי שמדבר ופוסל (אברהם טייטלבוים)

יועצו הקרוב של רב המרצחים עראפת, היה צריך להיות מזמן בכלא עם כל חבורת תומכי הטרור שלו.אבל ממשלת ה"ימין החזק" שהיתה כאן למעלה מעשור ידעה רק לדבר ולהסביר מה צריך לעשות. מעשים נאדא.מדינה שתומכת בשונאיה ועושה צרות לאוהביה. מעין מה יפית שכזו.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר