סגור

דיווח ערבי: נתניהו מנהל משא ומתן עם חברי כנסת מהמשותפת

על פי דיווח בעיתון ערבי: נתניהו מנסה לצרף לקואליציה 2 ח"כים ערבים ולא את רע"מ. הציע להם שר לענייני ערבים וסגן שר לטיפול באלימות בחברה, והשניים הבטיחו לבדוק את ההצעה

חדשות כיפה
יג בניסן התשפא
,
26 במרץ, 2021 10:51
ראש הממשלה בנימין נתניהו

ראש הממשלה בנימין נתניהו צילום: דוברות הכנסת

בניסיון להימנע ממשא ומתן עם רע"מ בראשות מנסור עבאס נודע לעיתון אלג'רידה הכווייתי ממקור בכיר כי נתן אשל נפגש בשעות האחרונות, לא פעם, עם אחמד טיבי וגיסו ח"כ אוסאמה אל-סעדי.

אשל ניסה לשכנע את השניים, המשתייכים לתנועה הערבית לשינוי, חלק מהרשימה הערבית המשותפת, שממנה ערק מנסור, להצטרף לממשלת נתניהו, הן מתוך הממשלה והן מחוצה לה בתמיכתו בכנסת, כדי שיוכל לקבל את 61 הקולות הדרושים לו להרכבת ממשלה.

לדברי המקור הציע אשל לשני חברי הכנסת הערבים את תפקידי השר לענייני ערבים וסגן השר לביטחון הפנים כדי לטפל בתופעת האלימות בחברה הערבית-ישראלית.

לדברי המקור, טיבי וסעדי הבטיחו לדון בהצעה, והם שוקלים להתנתק מ"הרשימה המשותפת" בראשות איימן עודה ולהקים גוש פרלמנטרי נפרד.

מתע"ל נמסר: ידיעה שקרית וספין שלא ראוי לתגובה אפילו.

26.03.2021

1. פייק ניוז (נחמיה)

במקרה הזה אנימאמין לתע"ל. אם נתניהו יכול לעשות עסקה עם עבאס, ולקבל 63 מנדטים, למה לא להתעסק עם שני חברי כנסת קיצוניים יותר שיחזיקו אותו בגרון? סביר להניח שזו הדלפה של גורמי שמאל שמנסים להכשיר את המשא ומתן עם המשותפת.

דווח על תגובה לא ראויה
27.03.2021

2. כרגיל ביבי המשחית מחפש בוגדים! (צפוי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עמית סגל צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

עמית סגל אומר תודה

קרא עוד