סגור

סער: נפתלי בנט עשה טעות, הוא הבהיר לכולם שהוא בכיס של נתניהו

יו"ר תקווה חדשה אמר כי הוא לא שולל רוטציה, גם עם לפיד וגם עם בנט: "אני לא מגביל את עצמי". והבהיר שלא ישב עם מנסור עבאס ולא עם בן גביר. וגם עקיצה מעמית סגל

מתן ליונס, חדשות כיפה
ט בניסן התשפא
,
22 במרץ, 2021 19:48
בנט וסער

בנט וסערצילום: shutterstock, יונתן סינדל, תומר ניוברג פלאש 90

יו"ר תקווה חדשה התראיין היום (ב') בערוץ 12 והגיב למסמך שבנט חתם עליו אמש ואמר כי הוא לא שולל ישיבה תחת לפיד: "אני לא מגביל את עצמי".

על האמירה של בנט שתקווה חדשה בקושי עוברת את אחוז החסימה, אמר: "זה שנפתלי בנט עשה טעות, הוא הבהיר לכולם שהוא בכיס של נתניהו והציבור ישפוט. דבר אחר שהוא בלתי מתקבל על הדעת שבא מעומד מפיץ שקר כאילו יש איזה סקר שנמצא בידו, שרשימה מתחרה  היא סביב אחוז החסימה שיומיים קודם היא 9-10" ועקץ את בנט "אני מניח שהוא לא עושה סקרים בשבת, ואחרי זה העיתונאים מבקשים ממנו ודברו תביא את הסקר והוא אומר אהההה".

סער הזכיר כי הרוטציה לא חייבת להיות עם לפיד, ושגם ראשות ממשלה ברוטציה עם בנט עומדת על הפרק. והוסיף "מה שכן, אמרתי בצורה ברורה במהלך כל מערכת הבחירות - לא מנסור עבאס ולא בן גביר. לא מאמין בממשלה שתלויה בקיצוניים לקיומה".

הליכוד הגיב: כשבנט וגדעון קורסים בסקרים הם מתחילים לומר את האמת: הצבעה עבורם תביא ממשלה עם לפיד ובחירות חמישיות, הצבעה לליכוד תביא ממשלת ימין יציבה ל-4 שנים!

במהלך אחת הראיון סער השיב על שאלה והעיתונאית דפנה ליאל אמרה הערה שהוציאה את סער מאיזון: "סליחה, אני בראיון לרפי רשף", אמר סער וניסה להשלים את תשובתו: "זה קשה שמדברים איתי מימין ומשמאל" אמר באי נוחות. העיתונאי עמית סגל זיהה את ההזדמנות ועקץ את סער: "אתה כל הקמפיין רץ עם ימין ושמאל, אתה אמור להיות כבר מורגל".


 

 

22.03.2021

1. סער - בוגד, דמגוג ולוזר!! (אמ)

סער, מיום שערק לשמאל הפך לחלק אינטגרלי בשמאל!! הכריז "לפיד הוא השותף שלי" - לפיד הפועל לביטול חוק הלאום!! סער הוא חלק מהשמאל ואיתו בלבד הוא מתכנן להיות בממשלה עם מרצ, העבודה, ליברמן ותומכי הטרור!!

בנט ושקד לעומת זאת, מתכננים, כפי שאמרו, להיות בממשלת שמאל עם סער כסיעה אחת, אבל מנסים בדמגוגיה בלתי נתפסת להציג את עצמם לבוחרי הימין כמושיעהם!!...


בנט ושקד דואגים להכריז ש"לא יישבו תחת לפיד בממשלת שמאל" או ש"לא תהיה רוטציה עם לפיד"??? למה הם לא מכרזים פשוט שלא יהיו בכלל בממשלת שמאל???

בנט ושקד אומרים למעשה שיהיו בממשלת שמאל, אם לפיד יהיה "מתחתיו" בממשלה כזאת!! כלומר לבנט ושקד הבוגדים והאופורטוניסטים אין שום בעייה מוסרית, לאומית ומצפונית להיות עם לפיד באותה ממשלה - לפיד הפועל לביטול חוק הלאום, שלא לדבר על מרצ, העבודה, ליברמן ותומכי הטרור, חברי ממשלת השמאל האנטי ציוניים הרוצים בחיסולה של המדינה כמדינה יהודית!!!

ואגב, לממשלת שמאל כזאת שבנט הוזה להיות מטעמה ראש הממשלה, בנט קורא "ממשלת ימין"!! כשנלחץ ונדרש לומר מי בדיוק המפלגות שיהיו בממשלה שלו, כאילו אין זה ברור כשמש, בנט ענה שלממשלתו זו הוא יצטרך לצרף "כמה מפלגות שאינן מן הימין"!...

בנט ביהירותו והזיותיו המטורפים וחושב שאם הוא לא משתמש במילה שמאל - ממשלת שמאל או מפלגות שמאל, הבוחרים כל כך אידיוטים שיקנו את הדמגוגיה שלו ושלא יבינו!!...

לבנט ושקד הרקובים, הםא כל כך תאוויי שררה שאין להם שום בעייה להקריב את ביטחון המדינה ויהדותה בשביל האינטרסים הפוליטיים שלהם!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ח"כ איימן עודה, מגן על על הפלשתינים ומזהיר מפני ישראל צילום: פלאש 90, הדס פרוש

איימן עודה לפלשתינים: "ישנם פוחזים קיצונים היורים לעבר בני עמנו"

קרא עוד