סגור

זבולון אורלב יעמוד בראש המו"מ בין הבית היהודי לציונות הדתית

הוקם צוות מו"מ לבחינת ריצה משותפת בין שתי מפלגות הציונות הדתית, שראש המפד"ל לשעבר יהיה נציג הבית היהודי. חגית משה: "אורלב מלבד היותו איש מקצועי ובעל ניסיון, טובת אחדות המחנה הציוני דתי לנגד עיניו"

עדיאל שביט, חדשות כיפה
טו בשבט התשפא
,
28 בינואר, 2021 11:25
זבולון אורלב

זבולון אורלבצילום: אורי לנץ, פלאש 90

אחרי שיחות מרחוק, ופגישות שהתקיימו ללא קבלת החלטות, הוקם צוות משא ומתן שיתווך בין הבית היהודי למפלגת הציונות הדתית. השר לשעבר זבולון אורלב, ומי שעמד בעבר בראשות המפד"ל לימים הבית היהודי, יעמוד בראש המו"מ כנציג הבית היהודי.  בשעות הקרובות יישבו נציגי המפלגות וידונו בפרטי הריצה המשותפת.

כזכור, נערכה שלשום (ג') פגישה בין יושבת ראש הבית היהודי חגית משה ובצלאל סמוטריץ',  דנו השניים על מהלכי האחדות בין המפלגות.  במהלך הפגישה ביקשה חגית משה לחזור ולקיים את מתווה הריצה המשותפת שהציע בצלאל סמוטריץ' עצמו לבית היהודי בסבבים הקודמים. המתווה שהוצע היה  שאם הבית היהודי בראש, הציונות הדתית מקבל את התיק הבכיר ואם הציונות הדתית בראש הבית היהודי מקבל את התיק הבכיר. בבית היהודי מוסרים כי לפי שעה בצלאל סמוטריץ' סירב למתווה שהוא עצמו הציע רק לפני שנה.

יושבת ראש המפלגה חגית משה מוסרת: "זבולון אורלב מלבד היותו איש מקצועי ובעל ניסיון, טובת אחדות המחנה הציוני דתי לנגד עיניו. אני משוכנעת שזבולון יעשה הכל לקדם את הריצה המשותפת והאחדות עם מפלגת האיחוד הלאומי. כמו שהבטחתי אני מחוייבת לאחדות בציונות הדתית".

28.01.2021

1. מתעסקים בשטויות (דרור)

על מה יש לדון ? מקום אחד למשה זה גם יותר מדי. במקום לסגור עם שוטפים רציניים מתהחבשים בוותו בוץ של מפד"ל הישנה . אורלב הוא סה שחתם על תעודת פטירה של מפד"ל.

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2021

2. הבית היהודי-האיחוד הלאומי-נעם-עוצמה! (יהודה)

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2021

3. אורלב (חיים)

חזק וברוך ובהצלחה המשימה .כדי שיהיה לזקני המפד"ל למי להצביע .בנט לא בא בחשבון ומקוה שתחבר גם את מים והן גביר

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2021

4. זבולון אורלב. (דורשת צדק)

סוף, סוף הקב"ה שלח את השליח- האדם המתאים לנהל את המשא ומתן. לכן, אנא ממך, למען שמירת המסורת ומהות המפד"ל- אנא הסירו את הגב' משה מתפקידה ובכלל מהרשימה! אינה מייצגת את המפד"ל, על- פי מהות המפד"ל.

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2021

5. מי שמתאים לעמוד בראש המו"מ הוא משה אונא. ( )

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2021

6. בכל מקרה בסוף ארבעת המפלגות יתאחדו (תהילה)

חבל סתם לריב על שטויות

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2021

7. רבים על פרורים בדיחה (גדי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר