סגור

ראש העיר בני ברק עם מפקד המחוז: תכנית משותפת להשבת השקט והסדר לעיר

לאחר ההתפרעויות והצתת האוטובוס, ראש העירייה נפגש עם מפקד המחוז ובכירים נוספים במשטרה, וסיכמו על תכנית להרגעת הרוחות ולהגברת האכיפה, כולל של הנחיות הקורונה, בשיתוף העירייה והרבנים

יהונתן קליין, חדשות כיפה
יב בשבט התשפא
,
25 בינואר, 2021 17:15
ראש עיריית בני ברק עם מפקדי המשטרה

ראש עיריית בני ברק עם מפקדי המשטרהצילום: דוברות עיריית בני ברק

אחרי המהומות וההתפרעויות, במשטרה ובהנהגה, לפחות זו המוניציפלית, של המגזר החרדי, מנסים להשיב את הסדר על כנו ולהרגיע את הרוחות. ראש עיריית בני ברק, אברהם רובינשטיין, וסמפכ"ל המשטרה ומפקד מחוז ת"א, ניצב דוד ביתן, סיכמו על תכנית משותפת להשבת השקט והסדר לעיר. בהמשך לפניית ראש העיר למפכ"ל, הגיעו היום (ב') בכירי המשטרה לפגישת תיאום בלשכת ראש העיר שבה הוסכם כי "יש למנוע אנרכיה בעיר אבל גם להשיב את השקט בפעולות מתונות". 

העימותים נמשכים: אוטובוס הוצת בבני ברק, הרכבת הקלה הושחתה

מפקדי המשטרה, בהם מפקד המרחב, נצ"מ יחיאל בוהדנה ומפקד משטרת בני ברק סנ"צ יאיר וייצנברג יצאו מהמפגש ביחד עם ראש העיר לשיח עם מנהיגי הקהילות וסוכם על המשך ההידברות. הרבנים בעיר הבהירו בשיחה עם ניצב (בדימוס) אריק יקואל ומפקדי המשטרה כי לא יקבלו כל הפרעה לשוטר במילוי תפקידו.

במסגרת התוכנית המשותפת, הוצבו מצלמות ברחבי העיר אשר יאפשרו לאתר במדוייק כל ניסיון להפרת הסדר ולטפל בו נקודתית.

 

ראש עיריית בני ברק רובינשטיין אמר לאחר המפגש כי "לא נרשה בשום אופן לגורמי שוליים להכתים את העיר ולפגוע במרקם החיים שלנו. בתיאום עם המשטרה, בנחישות אך ברגישות, נמנע אלימות באשר היא ונשיב את הסדר לרחובות העיר".

סמפכ"ל המשטרה, ניצב דוד ביתן בירך על ההידברות והבטיח כי המשטרה תנהג מצידה באיפוק במטרה להחזיר את החיים בעיר לשגרה בהקדם האפשרי. ניצב ביתן: "אנחנו מברכים על הפגישה שתכליתה העיקרית להבטיח את החזרת החיים והסדר לעיר עוד היום".

עוד אומרים בעיריית בני ברק כי "גדולי הרבנים חותמים בשעות אלה על מכתב שבו הם קוראים לאזרחים להימנע מכל עימות עם שוטרי משטרת ישראל, גם ביחס לאכיפת תקנות הקורונה".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בחירות 2021 צילום: יחצ

צפו: משדר מיוחד בחירות 2021: דת ומדינה לאן?

קרא עוד