סגור

בני בגין הצטרף לתקווה חדשה של גדעון סער

מצטרף נוסף למפלגת "תקווה חדשה": גדעון סער גייס למפלגתו את בני בגין, איש הליכוד הוותיק. בגין: "משתתף במאמץ להביא לחילופי ממשל בישראל"

חדשות כיפה
ח בשבט התשפא
,
21 בינואר, 2021 13:01
בגין וסער

בגין וסערצילום: קמפיין תקווה חדשה

בני בגין מצטרף היום (ה') למפלגת "תקווה חדשה" של גדעון סער. בגין, בנו של ראש הממשלה לשעבר מנחם בגין, כיהן בעבר כשר וחבר כנסת מטעם מפלגת הליכוד. כמו כן הקים בסוף שנות ה-90 את מפלגת "חירות" ורץ איתה ברשימה משותפת בשם "האיחוד הלאומי" עם "תקומה" ו"מולדת".

בגין יצא נגד ממשלתו של נתניהו בהודעה על הצטרפותו ל"תקווה חדשה": 

בשנים האחרונות ובייחוד בשנה האחרונה, אנחנו עדים לתופעה מוזרה ומסוכנת. דווקא מן הממשלה יוצאות התקפות חריפות, גסות, נגד מוסדות השלטון המרכזיים במדינת ישראל, המוסדות הממלכתיים שלנו. את התופעה הזו צריך להפסיק. הדרך להפסיק אותה היא באמצעות החלפת הממשלה. לכן, שמחתי כאשר חברי גדעון, החליט לצאת לצעד הנועז הזה ולהקים מסגרת פוליטית חדשה כדי להביא להחלפת השלטון. יש לנו הזדמנות לעשות זאת בבחירות הקרובות ועל כל אחד מוטלת החובה להשתתף במאמץ הזה ולהביא לחילופי ממשל בישראל. 

יו"ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה גדעון סער קיבל בברכה את בגין:

מזה שנתיים ישראל מצויה בתוהו ובוהו פוליטי-כלכלי-חברתי-ערכי. הקמתי את תקווה חדשה על מנת להביא להחלפת השלטון, להבטיח עתיד טוב יותר לאזרחי המדינה, להחזיר את היציבות ולשמור על הערכים היסודיים שעליהם קמה מדינת ישראל. את בני בגין אין צורך להציג. השר לשעבר בגין יהיה תוספת חשובה ביותר במערכה על עתיד המדינה. חשוב שישראל תוכל להנות מניסיונו העשיר, מתבונתו, שיקול דעתו ומהערכים שהוא מייצג.

תגובת הליכוד להצטרפות בגין לסער:

 

21.01.2021

1. הרב קוק\ (אריאל)

דווח על תגובה לא ראויה
21.01.2021

2. היום צום (גדי)

נדמה לי שאיזה גוילם הכריז היום על יום צום. מישהו שמע?

דווח על תגובה לא ראויה
21.01.2021

3. בזבוז כספי מדינה על משכורות והוצאות למיותרים (רגינה)

מה אתה רוצה מרבנים?הם בסך הכל פקקים מיותרים על בקבוקים ריקים.מתנגדים לכל מי שאינו כמוהם ובסוף מצביעים ביבי ותומכיו.זה הפרצוף של השטוטוגוכסיה בימינו,סרוגים ושחורים כאחד. איפה טאו טאו מיהו מיהו?

דווח על תגובה לא ראויה
21.01.2021

4. 2. חזור בך לפני שיהיה מאוחר. זה ביזוי חמור של ת''ח גדולים!! כיפה אתם אתר דתי,לא? (מד)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
העברת
מתנות
לאביונים
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

דביר שנרב צילום: צילום מסך

לאחר שנפצע קשה בפיגוע - דביר שנרב השלים מרתון ראשון

קרא עוד