סגור

תרוץ שוב? מפלגת נעם נערכת להכרזה על ריצה בבחירות הקרובות

פעילי מפלגת נעם נפגשו הערב למפגש היערכות בזום לקראת הכרזה רשמית על ריצה בבחירות הקרובות. יו"ר המפלגה אבי מעוז: "סמוטריץ' לבד לא יכול, וגם נעם לבד לא יכולה, רק אם נלך יחד, ארבעת המפלגות, נצליח להכניס רשימה לכנסת שתשמור על הזהות היהודית של המדינה"

שירה שור, חדשות כיפה
ו בשבט התשפא
,
19 בינואר, 2021 21:13

צילום: מפלגת נעם

מאות פעילים השתתפו הערב (ג') בכנס היערכות שערכה מפלגת נעם לקראת ריצה במערכת הבחירות הקרובה. במהלך הכנס הודיעו ראשי המפלגה כי בכוונתם: "לשטוף במהלך החודשים הקרובים את הארץ בהתלהבות, ציונות וערכים יהודים". 

יו"ר המפלגה אבי מעוז אמר לפעילי המפלגה:

מפלגת נעם מיומה הראשון מחויבת לדרכה של הציונות הדתית. נמצאים כאן איתנו היום פעילים מאזור המרכז, הפריפריה, אזור יו"ש והשפלה, מגוונים שונים בציונות הדתית אך קיים ביניהם מכנה משותף בלתי ניתן לפרימה. חיבור עמוק ואהבה בלתי מתפשרת למדינת ישראל, לעם ישראל ולתורת ישראל. או בשלוש מילים: "זהות יהודית למדינה". אלו אלמנטים שמכניסים משב רוח ואנרגיות לפעילים, לשטח. רק מפלגה עם נשמה בוערת שהאידיאלים והערכים הם הדבר היחידי שמנחים אותה יכולה בדקת קריאה להוציא מאות פעילים לרחובות. 

"לאורך השנים חרטה הציונות הדתית על דגלה את הדאגה העמוקה לזהות היהודית של המדינה לצד השמירה על ארץ ישראל וסוגיות ליבה נוספות שאל לנו לזלזל אף לרגע בחשיבותם, אך הערך הראשי שאנו מבקשים לקדם הוא חיזוק זהותה היהודית של המדינה. זהו הבריח התיכון שבלעדיו לא תהיה לנו הזכות והיכולת לחזק את שאר הערכים. לא ניתן בידם של אותם גורמים פרוגרסיביים לטשטש ולפגוע בזהותה היהודית של מדינת ישראל" הוסיף מעוז.

בתוך כך אמר מעוז: "יש פה הזדמנות שכנראה לא תחזור על עצמה. יש כאן הזדמנות היסטורית שבכנסת ישראל יהיה ייצוג פוליטי רציני שיושב תחת הדגל של הזהות היהודית של המדינה. בצלאל סמוטריץ' ברשימה כזאת היה יכול לעצור את התחבורה הציבורית בשבת כשהיה שר התחבורה. אלא בגלל שהוא היה בימינה הוא לא יכל לפעול על מנת לעצור את זה בגלל לחצים שהיו עליו באותה התקופה".

שובה של מפלגת נעם?

שובה של מפלגת נעם?צילום: מפלגת נעם

מעוז התייחס גם לנושא אחוז החסימה ולצורך ביצירת חיבורים: "אני קורא סקרים שמראים שאם כולנו נרוץ ביחד לא רק שנעבור את אחוז החסימה אלא אפשר גם להגיע לחמישה, שישה ושבעה מנדטים ואני בכלל לא מתייחס לנושא המיקומים או הכסאולוגיה, זה לא מעניין, זהו רק אמצעי בלבד למימוש האידיאלים וחיזוק רוחה של הציונות הדתית. כולם יודעים שסמוטריץ' לבד לא יכול, וגם נעם לבד לא יכולה, רק אם נלך יחד, ארבעת המפלגות, נצליח לממש את ההזדמנות הנדירה שיש כיום ולהכניס רשימה לכנסת שתשמור על הזהות היהודית של המדינה".

"אני קורא לכל ראשי המפלגות להתעלות על עצמם ובמקום לעסוק בכיסאולוגיות להתחיל לעסוק במהות ולהתכנס לרשימה אחת שתבטיח את המשך קיומה של מפלגת הציונות הדתית, כאשר כל אחד מהכוחות שומר על זהותו הייחודית והעצמאית אך כולם מתאגדים יחדיו סביב המשולש האידאלי שבלעדיו אין לנו זכות קיום לא פוליטית ובוודאי שלא רוחנית- עם ישראל, ארץ ישראל ותורת ישראל. זאת הסיבה שאנו מברכים על יוזמתו של הרב קמינצקי והודענו לרב שפנינו לאחדות ולחיבורים תחת הדגל של 'זהות יהודית למדינה'" אמר מעוז במהלך הכנס.

נציין כי בימים הקרובים צפויה המפלגה להכריז רשמית על הריצה שלה לבחירות הקרובות, על הרכב הרשימה ותציג את קמפיין הבחירות החדש שאיתו תרוץ.
 

19.01.2021

1. מאחל להם לשרוף קולות. יצורים אנטי דמוקרטים (חוח)

קיצוניים, משיחיסתים, מסוכנים

דווח על תגובה לא ראויה
19.01.2021

2. למה לשמור על זהות נפרדת? (ציונות דתית )

תתאחדו רק אם תתחייבו להישאר יחד מספיק עם הפיצולים האלה. אתב באמת חושב שטם תצליח להכניס ח"כ אחד בלי שום ניסיון ואולי גם כשרון פוליטי בלי שום בריתות. אלא רק זועק את האמת בטהרתה כפי שהיא נלמדת אצל אנ"ש זה מה שיביא שינוי לעם ישראל? תתאחדו עם סמוטריץ' איחוד גמור. אפילו אם תצטרכו להתפשר בפרומיל בהשקפתכם הטהורה. כי עם איתו אתם לא יכולים לקדם עניינים אין מקומכם בפוליטיקה

דווח על תגובה לא ראויה
19.01.2021

3. בבקשה נועם אל תחברו לסמוטריץ (מאיר כהן)

בבקשה מהנהלת מפלגת נועם - אל תחברו לסמוטריץ. אתם יודעים שרחמנא ליצלן הוא לא באמת גדל על טהרת ערכי הקודש כמו בהר המור, ואי אפשר לזייף באמת הטהורה וחבור אליו. חוצמזה, לא צריך לחבור אליו, לנו לבד יש לחות עשרות מנדטים, אז למה צריך להכניס צלם להיכל ולחבור לכוחות שאינם על טהרת הקודש???
,

דווח על תגובה לא ראויה
19.01.2021

4. רוצים יהדות רוצים יהדות! רוצים שבת! רוצים משפחה! רוצים צה"ל חזק! רוצים תורה!! = רוצים נועם! רק ביחד ננצח! עם ישראל חי! (יעקב)

רוצים יהדות! רוצים שבת! רוצים משפחה! רוצים צה"ל חזק!
רוצים תורה!!
= רוצים נועם!
רק ביחד ננצח!
עם ישראל חי!

דווח על תגובה לא ראויה
19.01.2021

5. כל הכבוד (יוני)

עלו והצליחו! אנחנו אתכם

דווח על תגובה לא ראויה
20.01.2021

6. מסכן סמוטריץ- צריך להתאחד עם כל הקבוצות הדתיות הקיצוניות... (אמיר )

דווח על תגובה לא ראויה
20.01.2021

7. נועם? מוטציה של יהדות כיתתית (חיים)

חה חה חה.טמבל חרדלי טיפוסי. שיבטיחו שאם יפסידו -שיעופו לנו מהעיניים

דווח על תגובה לא ראויה
20.01.2021

8. נעם אשריכם הקול האמיתי של עם ישראל אוהבי התורה והשבת (ישראל)

נעם אשרכם העוסקים בצורכי ציבור באמונה
הקב"ה ישלם שכרכם אתם פועלים באחריות ובאהבה אמיתית לעם ישראל, לגורל ילדינו,
השבת ועם ישראל.
פועלים מתוך אחריות אמיתית ולא רצתם כשלא היה סיכוי,
פועלים ע"פ דעת תורה.
חיזקו ויאמץ לבבכם,
חיזקו ויאמץ לבבכם בעד עמינו ובעד הרי אלוהינו.
אוהבים אתכם!

דווח על תגובה לא ראויה
26.01.2021

9. נעם העם אתכם! רוצים יהדות במדינה! רוצים חינוך טהור לילדי ישראל! (גיורא)

נעם אשרכם העוסקים בצורכי ציבור באמונה
הקב"ה ישלם שכרכם אתם פועלים באחריות ובאהבה אמיתית לעם ישראל, לגורל ילדינו,
השבת ועם ישראל.
פועלים מתוך אחריות אמיתית ולא רצתם כשלא היה סיכוי,
פועלים ע"פ דעת תורה.
חיזקו ויאמץ לבבכם,
חיזקו ויאמץ לבבכם בעד עמינו ובעד הרי אלוהינו.
אוהבים אתכם!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר