סגור

חגית משה מצהירה: מיזוג עם האיחוד הלאומי - מו"מ עם בנט

המועמדת לראשות הבית היהודי מסבירה את התחייבותה לרב דרוקמן, ואת הטענות לפיהן היא תתאחד עם מפלגת ימינה ותקבל שריון בחמישייה הראשונה: "יש הבדל גדול בין איחוד כוחות למפלגה אחת, לבין ריצה מטעמים טקטיים על מנת שלא לאבד קולות"

ישי אלמקייס, חדשות כיפה
ו בשבט התשפא
,
19 בינואר, 2021 11:41
חגית משה עם מוטי יוגב אצל הרב דרוקמן

חגית משה עם מוטי יוגב אצל הרב דרוקמןצילום: נעם נסימי

חגית משה, סגנית ראש עיריית ירושלים ומתמודדת היום (ג') על ראשות הבית היהודי, הגיבה לטענות לפיהן היא התחייבה לרב דרוקמן לפעול למיזוג עם האיחוד הלאומי של סמוטריץ', ובמקביל לנהל משא ומתן עם ימינה ובנט, ואמרה: "אני מבינה שיש מי שנמצא בלחץ ולכן מפיץ כל מיני שקרים, אז בואו נעשה סדר". 

"הייתי אתמול אצל הרב דרוקמן", מספרת חגית משה, "והתחייבתי לתקן את הטעות ההיסטורית שפילגה את הציונות הדתית לשתי מפלגות ולעבוד עם בחירתי, יחד עם חברינו באיחוד הלאומי על מיזוג מלא של שתי מפלגות הציונות הדתית: הבית היהודי והאיחוד הלאומי. לאחר האיחוד, נבחן את סיכויינו ובמידת הצורך נפתח במשא ומתן לריצה משותפת, בו אני לא שוללת את נפתלי ואיילת".

המועמדת לראשות הבית היהודי מבהירה כי, "יש הבדל גדול בין איחוד כוחות למפלגה אחת יחד עם האיחוד הלאומי שאליו אני חותרת, לבין ריצה מטעמים טקטיים על מנת שלא לאבד קולות, כפי שקרה בסבב א' בו הימין החדש לא עבר את אחוז החסימה". 

חגית משה עברה לתקוף את המתמודד השני לראשות המפלגה, ניר אורבך: "בשולי הדברים אני אגיד. את הבטחותיו של ניר על האיחוד והמיזוג בציונות הדתית אנחנו שומעים כבר שנים רבות, אבל אנחנו יודעים שהוא עשה כל שביכולתו למסמס את זה במהלך השנים. אפילו את הריצה המשותפת עם האיחוד הלאומי בסבב הראשון הוא לא הצליח להוביל והוזעקתי להגיע לביתו של הרב דרוקמן על מנת להביא להסכם ריצה משותפת. וכנראה שגם את זה הרב דרוקמן מבין".

19.01.2021

1. לא רוצים איחוד עם בנט! (לחגית:)

אחרי האיחוד עם סמוטריץ, תשאפי בבקשה להתאחד עם עוצמה ועם נעם - ולא עם בנט!
בנט לא חלק מהציונות הדתית: הוא רק לועג לה! הוא רק משתמש באלקטורט שלה כדי לקדם את עצמו!
עוצמה ונעם הם חלק מאיתנו וחלק מהגוונים של הציבור הדתי לאומי: מלייטים עד חרדלים ועד נוער גבעות שהם אחינו והם משלנו. די להחרמות שבנט הביא עלינו!

דווח על תגובה לא ראויה
19.01.2021

2. בלי בנט (יעל)

דווח על תגובה לא ראויה
19.01.2021

3. חגית (כ)

רק לא בנט!

דווח על תגובה לא ראויה
19.01.2021

4. זגזוג (מישהו)

רק אתמול כל הרבנים הסבירו לנו שצריך ללכת בלי בנט, ועכשיו פתאום עם?
נראה לי שהיא מבינה מהשטח שכדי להיבחר היא צריכה לפזר הבטחות בכיוון. אבל ברור שהכיוון שלה ללכת בלעדיו.
אל תקנו את הספינים אלה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: Tomer Neuberg/Flash90

"ארץ נהדרת" תשלם 50,000 שקלים לאיש ההתיישבות

קרא עוד