סגור

השר רפי פרץ סוגר חובות: הוצאות הבית היהודי שולמו על ידי המדינה

השר שלא יתמודד בבחירות לכנסת ה-24, עדכן את נציגי מפלגתו ברשויות המקומיות כי החובות המפלגה בבחירות לרשויות המוניציפליות - שולמו על ידי המדינה. מדובר בחובות של למעלה מ-2 מליון שקלים

אלעד הומינר, חדשות כיפה
כט בטבת התשפא
,
13 בינואר, 2021 16:24
השר לענייני ירושלים ומורשת, הרב רפי פרץ

השר לענייני ירושלים ומורשת, הרב רפי פרץצילום: כיפה

לקראת סיום כהונתו, ראש מפלגת הבית היהודי, השר רפי פרץ, הודיע היום (ד') כי הוחזרו חובות לספקים בשווי של מעל שני מיליון שקלים. לפני כחודש אישר מבקר המדינה את הדוח הכספי של מפלגת הבית היהודי עבור הבחירות המוניציפליות שנערכו בשנת 2018.

אתמול המדינה העבירה את תשלום רוב ההוצאות של המפלגה מהבחירות המוניציפליות והכסף נכנס לחשבון הבנק. השר פרץ הנחה את גזבר המפלגה לזרז ככל הניתן את תשלום החובות לספקים, ואכן היום כבר הועברו התשלומים (בסך 2 מליון שקלים) לספקים השונים.

במכתב ששלח לנציגי הרשויות המוניציפלית, כתב פרץ: "שמח לבשר, כי לפני כחודש מבקר המדינה סיים את הביקורת תוך מתן המלצה לדו"ח חיובי והיום הגיע התשלום המיועד לחשבון הבנק של המפלגה. כחלק מהטיפול השוטף בניהול המפלגה, הנחיתי את גזבר המפלגה לזרז את תהליך תשלום החובות לספקים במסגרת הבחירות המוניציפאליות ככל שניתן. כפי שהתחייבתי, כבר היום שוגרו הוראות תשלום לכלל הספקים ועד יום חמישי הספקים יראו את התשלום בחשבונות הבנק שלהם".

כזכור, לפני כשבוע הכריז הרב פרץ כי לא יתמודד לבחירות לכנסת ה-24. "אני מודיע כי בבחירות הקרובות לא אוביל את מפלגת הבית היהודי, ולא אתמודד על הנהגת המפלגה בפריימריז הקרובים. בחירת מנהיג חדש לבית היהודי והתחדשות פני המפלגה הם צורך השעה".


 

13.01.2021

1. תודה לרב רפי פרץ בן נאמן של הציונות הדתית (כל הכבוד!)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מושקו מושקוביץ ז"ל צילום: צילום מסך

משה (מושקו) מושקוביץ הלך לעולמו

קרא עוד