סגור

"לחקור כיוון לאומני": תושב סנסנה נמצא ירוי ביער להב

ד"ר אבי הרלב, רופא תושב סנסנה שבדרום הר חברון, חזר מפגישה ביחידת המילואים שלו ונמצא כשהוא ירוי ביער להב, הסמוך ליישובו. ראש מועצת הר חברון דמרי: "קורא לכוחות הביטחון לחקור ברצינות את הכיוון הלאומני"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
כט בטבת התשפא
,
13 בינואר, 2021 9:14
ארכיון

ארכיוןצילום: נעם רבקין פנטון, פלאש 90

תושבי סנסנה במועצה האזורית הר חברון קיבלו הלילה (ד') בתדהמה את הבשורה על מותו של תושב היישוב ד"ר וסא"ל במיל' אבי הרלב (50).

הרלב, שחזר מפגישה ביחידת המילואים שלו לבוש מדים, נמצא ירוי ביער להב הסמוך לביתו.
בשעת לילה מאוחרת הגיע ראש המועצה, יוחאי דמרי יחד עם רב הישוב וצוותי החירום להודיע למשפחה על הבשורה הקשה.
כוחות הביטחון את נסיבות האירוע.

אבי השאיר אחריו את אשתו שולמית אחותו של אל"מ דרור וינברג הי"ד חמישה ילדים רון, מוריה, לביא, מאור והדר שירה, שני חתנים, שתי נכדות זוג הורים ואח. הוא היה מומחה בגניקולוגיה ופוריות, מנהל את היחידה להפריה חוץ גופית בבית החולים ברזילי באשקלון.
בנוסף לעבודה הקלינית, דר' הרלב מעורב מאד בתחום המחקר והאקדמיה. עד כה פירסם למעלה מ 45 מאמרים והיה מעורב בכתיבת ובעריכת ספרים רפואיים. אבי שירת כמ"פ בסדיר ברצועת הביטחון והמשיך לשירות מילואים ארוך ופעיל בחטיבה 7 לצד עבדותו התובענית.

ראש מועצת הר חברון, יוחאי דמרי, אמר כי יש חשש שמדובר בפיגוע: "קיבלנו בכאב ובתדהמה את דבר מותו של תושב המועצה ד"ר אבי הרלב היקר. אבי איש משכמו ומעלה, איש משפחה- בעל אב וסבא מסור, דמות מוכרת ומוערכת בקרב חבריו ואלפי המטופלים שאת כולו הקדיש למענם, בהוספת חיים.
משפחת הרלב משפחה ותיקה וממיסדי היישוב סנסנה, לצד עבודתו המסורה כמנהל היחידה להפריה חוץ גופית אבי התעקש להמשיך בשירות מילואים פעיל לאורך שנים. לצד זה תרם מכשרונו בהובלת היישוב. זוהי אבידה גדולה. במהלך הלילה ליוונו את אשתו וילדיו היקרים ואת הקהילה יחד עם צוותים מקצועיים של היישוב והמועצה".

דמרי קרא לכוחות הביטחון לחקור את החשד לפיגוע: "אני קורא לכוחות הביטחון לחקור ברצינות את הכיוון הלאומני, יער להב הוא נתיב מעבר של שב"חים החוצים מאזור חברון ולא מן הנמנע שאחד מהם זיהה סא"ל עם מדים והחליט לתקוף".


(יוחאי דמרי, ארכיון)

13.01.2021

1. פיגוע? נו... (אזרח)

אז ראש המועצה דורש לחוקר "את הכיוון הלאומני"... אבל... מה אומרים כוחות הביטחון? מה עם נתיחה? למה הנשק נמצא לידו? מה הוא עשה ביער?
זה לא נראה פיגוע, ורק בתקשורת הימנית מעלים את האפשרות, וגם זה באופן נרפה.

דווח על תגובה לא ראויה
15.01.2021

2. כפר סבא (משה)

כשנרצח הרב טלבי הי"ד ליד רבבה,"קבעה" המשטרה שמדובר
בהתאבדות ורק אחרי שנים ומאמצים רבים,חזרה בה מקביעה זו.
איני מכיר את פרטי המקרה הנוכחי אבל ברור שלא
ניתן לסמוך על קביעת המשטרה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ח"כ יצחק פינדרוס צילום: ללא

כנס 'כיפה' ו'עתים' | ח"כ פינדרוס: "שיקסע. מי שהתגיירה גיור צה"לי היא לא יהודיה"

קרא עוד