נכדתו של יצחק שמיר מצטרפת לרשימת "תקווה חדשה"

עורכת הדין מיכל דיאמנט, נכדתו של ראש הממשלה השביעי של ישראל, מצטרפת למפלגתו של גדעון סער לקראת הבחירות הקרובות, ותכין את מצע המפלגה שיעסוק ברפורמות במערכת המשפט

ישי אלמקייס, חדשות כיפה 02/01/21 18:47 יח בטבת התשפא

נכדתו של יצחק שמיר מצטרפת לרשימת "תקווה חדשה"
נכדתו של יצחק שמיר, מיכל דיאמנט, צילום: יחצ

80 ימים לפני יום הבחירות, ומפלגתו של גדעון סער, "תקווה חדשה" ממשיכה להתרחב, כאשר הערב (שבת) הודיעה המפלגה על הצטרפותה של עורכת הדין מיכל דיאמנט, נכדתו של יצחק שמיר, ראש הממשלה השביעי של ישראל, לרשימת המפלגה לכנסת לקראת הבחירות הקרובות.

יו"ר המפלגה בירך על הצטרפותה ואמר: "מיכל דיאמנט היא אישה עם השקפת עולם סדורה, המבינה לעומק את חשיבות אחדות העם כערך וכיסוד בעוצמה הלאומית שלנו. היא תצטרף לנבחרת תקווה חדשה לכנסת ה-24, תשתלב בצוות המכין את תוכנית תקווה חדשה לרפורמות במערכת המשפט ותתמקד בנושא זכויות האזרח בחקירה ובמשפט".

דיאמנט, היא בעלת תואר ראשון במשפטים ובניהול ותואר שני במשפטים, שניהם מאוניברסיטת תל-אביב. וכיום היא עורכת דין עם ניסיון של כ-12 שנים בתחום, בעיקר בתחום הכלכלי. דיאמנט משמשת כחברת הועד המנהל בעמותה להנצחת מורשת לוחמי חירות ישראל.

"זכיתי להיות נכדתו של ראש הממשלה השביעי של מדינת ישראל, יצחק שמיר", סיפרה דיאמנט, "לגדול לצדו, לספוג את מורשתו ולהתחנך לאור סט הערכים שהנחיל לי ולמשפחה כולה. מכל אלו התגבשה גם תפיסת עולמי ולפיה תפקיד ראש הממשלה של מדינת ישראל צריך להיות מונע מעקרונות ואידאולוגיה ולא רק משיקולים פוליטיים.

"כאשר סבי נשאל בעבר מי לדעתו צריך לכהן כראש הממשלה אחרי נתניהו, הוא השיב: "חשוב שייבחר אדם שהאינטגריטי שלו יישמר גם לאחר שיזכה בתפקיד הנכסף של ראש הממשלה במדינה היהודית. אני מאמינה בלב שלם שבגדעון סער יש את כל אלו: אינטגריטי, הגינות, ערכיות ואידיאולוגיה אמיתית. אני מאמינה שיש לו את הכישורים, העוצמה ויכולת המנהיגות הדרושים על מנת להנהיג את מדינת ישראל בעת הזו. ולכן, קיבלתי החלטה, לא  בקלות אבל באמונה שלמה, לעזוב את מפלגת הליכוד ולהצטרף למפלגת תקווה חדשה".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר