ראש מכון פוע"ה התחסן הבוקר נגד קורונה

הרב מנחם בורשטין התחסן בקופת חולים כללית בירושלים וקרא ליתר האזרחים להתחסן גם כן. "ברור לי שהמידע על החיסון אינו דומה לידע העצום שיש בחיסונים אחרים, אך אנו סומכים על הרופאים שאומרים שצריך להתחסן"

חדשות כיפה 21/12/20 17:53 ו בטבת התשפא

ראש מכון פוע"ה התחסן הבוקר נגד קורונה
צילום: דוד מנדלסון

הרב בורשטין, בן ה-64, הגיע היום (שני) להתחסן בקופת חולים כללית בירושלים. מיכאל מישורי דרעי, מנהל מחוז ירושלים של קופ"ח כללית ורב המחוז משה רוזנגרטן קיבלו את פניו של הרב. את שלב א' של החיסון ביצע ד"ר יאן מיסקין, רופא מומחה למחלות זיהומיות, ראש חמ"ל כללית במחוז ירושלים וחבר בצוות לטיפול במגפות שעובד כבר שנים רבות עם מכון פוע"ה ותומך בפעילותו החשובה של המכון.

הרב מנחם בורשטין, ראש מכון פוע"ה: "אנחנו משתדלים ללכת תמיד לפי כללי ההלכה. בהלכות יום הכיפורים ובשאר ההלכות למדנו ששואלים את הרופא - וכך עושים הלכה למעשה. כאן יש גם ענין ציבורי, אנו מקשיבים לרופאי משרד הבריאות שאומרים שחייבים להתחסן".

עוד הוסיף: "ברור לי שהמידע על החיסון אינו דומה לידע העצום שיש בחיסונים אחרים, אך אנו סומכים על הרופאים שאומרים שצריך להתחסן וצריך לקחת בחשבון את זה לעומת זה. בעת החיסון אתפלל תפילה שאחי, הרב שמואל אליהו, חיבר. בעולם מתו מעל מליון וחצי איש - וחייבים לעשות כל מאמץ לעצור את המגיפה. זה הפשט של "ונשמרתם מאוד נפשותיכם". אני מברך את קופות החולים שמאחדות את הכוחות וכאחד מיישמים את הוראות משרד הבריאות".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר