סגור

"יונתן ואסתר פולארד משתוקקים לעלות לארץ בהקדם האפשרי"

הועד למען פולארד הוציא הודעה בה הוא מודה על התמיכה של תושבי ישראל באסיר המשוחרר והסרת המגבלות. על הרצון לעלות לארץ נמסר: "בגלל מחלתה הקשה של אסתר – הם יוכלו לעלות רק לאחר הסידורים הרפואיים המתאימים"

עדיאל שביט, חדשות כיפה
ה בכסלו התשפא
,
21 בנובמבר, 2020 20:51
אסתר ויונתן פולארד

אסתר ויונתן פולארדצילום: צילום מסך

בארצות הברית אישרו במהלך השבת על הסרת ההגבלות על יונתן פולארד, לאחר 30 שנים שישב בכלא האמריקני ועוד 5 שנים תחת מגבלות האוסרות עליו לצאת מהמדינה. בוועד למען פולארד ברכו על ההחלטה ומסרו הודעה בשם יונתן ורעייתו אסתר: "אנו מבקשים להצטרף לתודתם מעומק הלב של יונתן ואסתר לעם ישראל כולו, לפעילים הרבים והתומכים היקרים בארץ ובעולם. לעורכי דינו ולשגריר רון דרמר אשר פעל וליווה אותם בשליחותו של רה"מ נתניהו".

"בשם יהונתן ואסתר אנו מבקשים לומר לכולכם - תודה" נכתב בהודעה. עוד התייחסו בוועד לרצון של פולארד לעשות עלייה לישראל: "יונתן ואסתר פולארד משתוקקים לעלות לארץ בהקדם האפשרי ולהגשים את חלומם לחיות בארץ ישראל". אך בוועד סיפרו בהסתייגות: "אולם בגלל מחלתה הקשה של אסתר – הם יוכלו לעלות רק לאחר הסידורים הרפואיים המתאימים". מקרובים סיפרו כי הם מקווים שהשניים יעלו עד חנוכה הקרוב.

גם עורכת דינו ניצנה דרשן-לייטנר, המייצגת את יונתן פולארד מסרה: "לפני כניסת השבת שוחחתי עם יונתן פולארד והוא נשמע נרגש לקראת החלטת בית המשפט. אנו מברכים על ההחלטה להסיר את הגבלותיו ולאפשר לו לעלות ארצה לישראל. לאחר שריצה את עונשו במשך 30 שנה ועוד חמש שנים נוספות תחת מגבלות, הגיע הזמן של פולארד לשקם את חייו הפרטיים בשלווה בכל מקום אשר יחפוץ בו. זוהי סגירת מעגל חשובה למדינת ישראל, ויום מרגש עבור כולנו".

;

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יוסי דגן מפונה לבית החולים צילום: רועי חדי

שרת התחבורה ביקשה מראש מועצת שומרון להפסיק את שביתת הרעב

קרא עוד