סגור

שר הבריאות: "פניתי ליועמ"ש בבקשה לשלול רישיונות למוסדות שהפרו הנחיות"

השר אדלשטיין כינס מסיבת עיתונאים באריאל לרגל היציאה מהסגר והתייחס להגבלות על הערים האדומות, אי השמירה על ההנחיות במגזר החרדי ואיים כי הוא שוקל גם "לשלול רישיון ותקציב" ממוסדות שמפרים הנחיות

חדשות כיפה
ל בתשרי התשפא
,
18 באוקטובר, 2020 18:37
יולי אדלשטיין

יולי אדלשטייןצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

שר הבריאות יולי אדלשטיין כינס הערב (א') מסיבת עיתונאים ברקע היציאה מהסגר והדיווחים על הפרת ההגבלות במגזר החרדי שפתחו היום את תלמודי התורה ברחבי הארץ. "הסגר והכתר זה לא עונש", אמר אדלשטיין, "זו פעולה רפואית לטובת האזרחים".

"היום פתחנו בסדרה של הקלות לאחר הסגר" אמר שר הבריאות, והוסיף, "הסגר היה קשה, ואין לי ספק שלא עבר כלאחר יד אצל הרבה משפחות ואנשים שהתקשו בפרנסה, אבל צריך לראות את המספרים - משיא התחלואה, ממספרים שאי אפשר לחיות איתם, ירדנו למספרים סבירים"

שר הבריאות הבהיר כי "נטיל קנסות על מי שפותח את מוסדות החינוך בניגוד להנחיות, ואולי גם נשלול רישיון ותקציב מהמוסד. אם ניזהר ונשמור על הכללים הבסיסיים נוכל להיכנס לחורף עם מספרי תחלואה נמוכים. כשמישהו עושה משהו לא בסדר הוא מסכן את עצמו אבל הוא לא צריך להיות דוגמה לאחרים".

 "אין שום אישור לפתוח את מערכת החינוך שלא לגילאים 0-6", הוסיף אדלשטיין, "מי שעשה זאת צפוי לקנסות כבדים ואולי לשלילת רישיון". לדבריו, "לא מדובר בגזרות או התנקלות, אלא שמירה על בריאות הציבור. ברור לי לגמרי שקנס של 5,000 שקלים זה לעג לרש למוסד חינוכי ולכן אני מצפה מהמשטרה שאם המוסד לא נסגר - להמשיך להוציא קנסות".

19.10.2020

1. אדלמן לא למד מהרוסים (ברוך)

כאילו שכל המחלה באה מהחרדים ולכן צריך לסגור אותם אצל הרוסים שלחו את היהודים לסביר ואצל הגרמנים למחנות ואצל החילונים לסגר

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

משה פייגלין צילום: פלאש 90, יונתן סינדל

פייגלין על לבנון: "הגיהנום הזה היה אמור ליפול עלינו, נעשה לנו נס"

קרא עוד