סגור

ח"כ צבי האוזר: מאז ה-1 ביולי מעל למיליון אזרחים התבקשו להיכנס לבידוד

יו"ר ועדת חוץ וביטחון פרסם דו"ח שבועי שהגיש משרד הבריאות לוועדה, על כמות הישראלים שהתבקשו להיכנס לבידוד, בעקבות איכוני השב"כ. בעקבות המספרים הגבוהים הודיע האוזר כי ימשיך במאבקו לקיצור ימי הבידוד

חדשות כיפה
ג בתשרי התשפא
,
21 בספטמבר, 2020 16:51
ח"כ צבי האוזר

ח"כ צבי האוזרצילום: כיפה

מדו"ח שבועי שהגיש משרד הבריאות לועדת החוץ והבטחון עולה כי מה-1 ביולי ועד היום התבקשו 1,166,255 אנשים להיכנס לבידוד (בשבוע האחרון - 254,532). ישראל הינה המדינה היחידה שעושה שימוש בכלי השב"כ, ועל כן יש בה מספר יחסי הגבוה ביותר של אזרחים שנכנסים לבידוד. 

יו"ר ועדת החוץ והבטחון ממשיך במאבקו לקיצור ימי הבידוד בכפוף לבדיקת קורונה ובהתאם למדיניות שהונהגה במדינות אחרות כמו: צרפת, הולנד, צ'כיה, שוויץ ואוסטריה. כאמור, קיצור ימי הבידוד ביומיים יחסוך כ150 מיליון ש"ח בחודש וכ-2 מיליארד ש"ח בשנה.  


להורדת הקובץ

מנכ"ל משרד הבריאות: "המערכת במצב חירום, בקרוב נגיע לקצה גבול היכולת"

מצב התחלואה בישראל הפך חמור ביותר, משרד הבריאות עדכן כי אתמול אובחנו בישראל 2,565 חולי קורונה חדשים. מספר החולים שמצבם קשה נותר ללא שינוי ועומד על 643. גם במניין המונשמים לא חל שינוי, ומספרם 170. מניין הנפטרים עומד מאמש על 1,256. מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' חזי לוי, טען כי מערכת הבריאות מתקרבת במהירות למצב של "קצה גבול היכולת".

21.09.2020

1. לא רק קיצור הימים (יוספה)

ההנחיות שמקבלים לבידוד מתאימים לבתים שדל עשירים, כאילו אין מעמד עני בישראל. כמה מנותקים השליטים מהציבור.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: שומרים על הנצח

שוד העתיקות התגבר בתקופת הקורונה

קרא עוד