סגור

בתום פגישת נתניהו ואדלשטיין: יאושרו הופעות תרבות בשטחים פתוחים

בתום פגישתם עם קבוצת אומנים, ראש הממשלה ושר הבריאות הודיעו כי יתאפשרו הופעות תרבות במרחבים פתוחים ובקפסולות

חדשות כיפה
יט באב התשפ
,
09 באוגוסט, 2020 19:55
פגישת נתניהו עם האומנים

פגישת נתניהו עם האומניםצילום: ללא

ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר התרבות והספורט חילי טרופר, שר הבריאות יולי אדלשטיין ושר האוצר ישראל כ"ץ החליטו היום (א') על החזרת מופעי התרבות באופן מיידי. ההופעות יאושרו תחילה רק בשטחים פתוחים.

על פי המתווה שגובש בתקופה האחרונה, תתאפשר כניסה למופעי תרבות באוויר הפתוח, כאשר המתחמים יחולקו לקפסולות של עד 20 איש בכל קפסולה. כל מתחם הופעה יאושר באופן פרטני ע"י משרד הבריאות. נתניהו אמר במפגש עם נציגי האומנים כי "במקביל, נבדוק את האפשרות של פתיחת ההופעות בחללים סגורים תחת תכנית ה"רמזור" של פרופ' גמזו". כך שבערים "ירוקות" שנקיות מקורונה יאושרו יותר הופעות ובתנאים טובים יותר לעומת ערים "אדומות" בהן יתאפשרו הופעות כאלה.

מוקדם יותר היום עודכנו תקנות חדשות בקבינט הקורונה. בין היתר נקבע כי בכל רכב יוכלו לנסוע עד שלושה נוסעים כולל הנהג, וכן עוגנו עקרונות לעבודה ושהייה במרחבי עבודה ובשטחים ציבוריים.

09.08.2020

1. בושה גדולה לבד"ץ העדה כמש "עַד מָתַי לָעֵדָה הָרָעָה הַזֹּאת" וגו'... (יָדֹ֨עַ תֵּדַ֜ע)

בעקבות ההסתה הארסית. העדה החרדית לבעלזא: "אשריכם גיבורי החיל"
אנשי 'העדה החרדית' הפתיעו כששלחו חיזוק ותמיכה בבעלזא אל מול ההסתה הקשה שאותה חצר עוברת בימים אלו, בגלל חתונת נכד האדמו"ר שליט"א, חתונה שהתקיימה תחת קפסולות בדיוק כפי ההנחיות, בשונה בההפגנות ההמוניות בבלפור

זזה בושה גדולה לבד"ץ העדה כמש "עַד מָתַי לָעֵדָה הָרָעָה הַזֹּאת" וגו'...
המכתב הזה בושה גדולה לבד"ץ העדה כמש "עַד מָתַי לָעֵדָה הָרָעָה הַזֹּאת" וגו'... למה רבני העדה החרדית יוצאים במכתב חיזוק היסטורי שפל כזה???? רק לחלל שם שמים ברבים???? בושה בגדול!!!

"אֵיךְ נָפְלוּ גִבּוֹרִים": הלב עולה על גדותיו לראות השטויות של מנהיגי העדה של היום. על מכתב כזה צריכים לבכות ולשבת שבעה מדין אבלות רח"ל. "עַד מָתַי לָעֵדָה הָרָעָה הַזֹּאת" "עַד מָתַי לָעֵדָה הָרָעָה הַזֹּאת" "עַד מָתַי לָעֵדָה הָרָעָה הַזֹּאת" "עַד מָתַי לָעֵדָה הָרָעָה הַזֹּאת"??? "עַד מָתַי לָעֵדָה הָרָעָה הַזֹּאת" ???

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

כבר נפתח. קניון איילון צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

15 קניונים נפתחים ברחבי הארץ: אלו הקניונים שזכו בהגרלה

קרא עוד