סגור

פעילים בליכוד לנתניהו: "אסור ללכת לבחירות"

מלוכדים - הפורום הלאומי בליכוד יוצא בקריאה פומבית לראש הממשלה להימנע מפיזור הכנסת, למרות הקשיים בניהול הממשלה: "לא יתכן שבגלל מאבקים קטנוניים ואגו מדינת ישראל תלך לבחירות"

מירב כהן, חדשות כיפה
יט באב התשפ
,
09 באוגוסט, 2020 14:57
נתניהו במליאה

נתניהו במליאהצילום: יונתן סינדל/ פלאש 90

בצל העימותים בקואליציה על נושא התקציב, פורום מלוכדים, הפורום הלאומי בליכוד, יוצא בקריאה לראש הממשלה נתניהו להימנע מבחירות, ולאפשר את המשך קיום הממשלה על אף הקשיים הטמונים בהמשך קיומה: "אסור ללכת לבחירות, הקורונה עדיין כאן". 

ישי מרלינג יו"ר הפורום מסביר: "העם לא יסלח לנו אם נאפשר יציאה לבחירות בעת הזאת. הממשלה הלא טובה הזו קמה בלית ברירה בכדי לנהל ביחד את המאבק בקורונה. לא יתכן שבגלל מאבקים קטנוניים ואגו מדינת ישראל תלך לבחירות. אנו קוראים לרוה"מ במצב החירום שבו נמצאת מדינת ישראל- אסור ללכת לבחירות- צריך לעצור את זה עכשיו". 

נזכיר כי בעוד שבועיים, ב-24 באוגוסט, הכנסת תתפזר באופן אוטומטי במידה והכנסת לא תצביע בעד התקציב. כרגע כחול לבן מתעקשים כי ההסכם הקואליציוני יכובד ותהיה הצבעה על תקציב דו שנתי, לעומת זאת בליכוד מבקשים להעביר תקציב חד שנתי בשל הקשיים שהכלכלים שנוצרו בעקבות משבר הקורונה. 

מנגד, נראה כי שאלת התקציב היא לא הוויכוח היחידי בין הגושים בממשלה וכי על כמעט כל נושא ישנם מריבות וסערות. בין היתר: ועדת החקירה נגד ניגוד העניינים של השופטים והצעת החוק נגד טיפולי המרה. המערכת הפוליטית עדיין מחכים לראות מה יחליט נתניהו והאם פניו לבחירות.  

09.08.2020

1. רק נפתלי בנט .ביבי רוצה להרוס את המדינה (דני)

דווח על תגובה לא ראויה
09.08.2020

2. אבל זה לא הזמן לבחירות. יש למדינ ה כסף, אז שתדחוף את הכלכלה ותוריד מיסים. ודווקא אני חושב שצריך (ימני)

תקציטב גם ל 2021 ולא רק לכמה חלודשים, זו בדיחה.

דווח על תגובה לא ראויה
09.08.2020

3. שקרנים (המעניש)

ראש הממשלה נתניהו הצהיר במאי "אקיים בדיוק את מה שכתוב בהסכם", אך התעקשותו על תקציב חד שנתי, בניגוד למה שסוכם, מאיימת להוביל לבחירות בפעם הרביעית תוך שנה וחצי • יו"ר ש"ס הבטיח: "אם ההסכם לא יתקיים, נתמוך בגנץ", אלא שכעת הוא מתקשה לחזור על ההתחייבות

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ייקח עוד זמן. עטיית מסכות ברחוב צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

פרופ' ברבש: החיסונים יחוללו מהפכה, אך מסכות וריחוק חברתי - לפחות עוד שנה

קרא עוד