סגור

אברי גלעד: "רוצה יותר ערבים על המסך, לא את הח"כים מהרשימה המשותפת, הם אויבים שלי"

מגיש החדשות שוב מעורר סערה, לאחר שתקף את חברי הרשימה המשותפת בראיון: "כולם תומכי טרור, באופן גורף". הוא הבהיר כי "אני רוצה לראות יותר ערבים על המסך". ח"כ זחאלקה: "גזענות והפצת תעמולה פשיסטית"

חדשות כיפה
יט באב התשפ
,
09 באוגוסט, 2020 8:34
אברי גלעד

אברי גלעדצילום: פלאש 90. אורן נחשון

אברי גלעד שוב מעורר סערה. מגיש התכנית 'העולם הבוקר' בערוץ 13, התראיין במהדורה המרכזית של חדשות 13 בליל שבת, ואמר כי חברי הרשימה המשותפת "תומכי טרור כולם". גלעד הבהיר כי כמגיש הוא רוצה לראות יותר ערבים על המסך, אך לא את חברי הרשימה המשותפת.

גלעד אמר למראיינת הילה קורח: "נזהר בכבודם של כל בני האדם, כל ערבי וערבי, כולל נאדר שמצלם אותנו. יש לי הרבה מה להגיד על ההתנהגות הערבית הקולקטיבית, כמצביעים בבחירות, כמדינות, כתרבות שיש לה.. אני מבקר אותה ואני לא חושב שזו גזענות. אני לא מכיר תוכנית בטלוויזיה שבה יש הנחיה למערכת להביא בייצוג יתר ערבים שעושים מעשים טובים, חובשים וחיילים. אני כל הזמן הזמן אומר, תביאו לי בבקשה, ערבים, תביאו לי. אני רוצה ערבים על המסך.. רק לא את חברי המשותפת אם אפשר".

קורח נראית מופתעת ושואלת "למה?", וגלעד משיב בפשטות: "מכיוון שם אוייבים שלי. כולם, באופן גורף, הנציגים בכנסת מכיוון שהם תומכי טרור כולם".

גלעד כבר הספיק לעורר זעם ברשתות החברתיות בטענות לגזענות. ח"כ ג'מאל זחאלקה מהרשימה המשותפת צייץ כי "אברי גלעד לא רוצה לראות ח"כים ערבים על המסך. בכל מקום נורמלי היו מורידים אותו מן המסך, בגלל גזענות והפצת תעמולה פשיסטית, ושפל מוסרי".

09.08.2020

1. צודק (אזרח)

למה אתם לא אומרים לכם את האמת שאברי צודק

דווח על תגובה לא ראויה
09.08.2020

2. רעננה (סופיה)

אולו מספיק איזה סערה הוא מעורר אברי צודק ומספיק כול פעם להגיד משהו ואחרי רגע להתנצל די גם ערבים לא רוצה על המסך רק בעיות הם עושים שבו כבר בשקט

דווח על תגובה לא ראויה
09.08.2020

3. בהיכון לשימוש במילה ה"ג" (האמת כואבת)

כרגיל שלפו כל יפי הנפש והצבועים את המילה "גזענות" במקום שהיא לא שייכת. אדם שאומר "אני רוצה לראות ערבים על המסך" לא יכול להיות גזען, ואמירת האמת מפחידה את תומכי הטרור אז הם ישר יוצאים במיגננה. אין בעולם תרבויות טובות אבל אפשר בקלות להצביע על התרבות הגרועה מכל, התרבות הערבית. תרבות גרועה היא לא בהכרח עם גרוע אז תפסיקו להתלהב מכל דבר ותקבלו את האמת.

מר גלעד, אנחנו איתך, כל מילה שלך בסלע.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

גפני, אדלשטיין ונתניהו צילום: יונתן סינדל/ פלאש 90

השר אדלשטיין לשר הבריאות האוקראיני: אל תחששו לאסור כניסת ישראלים - לא תצטיירו כאנטישמים

קרא עוד