סגור

בית המשפט אסר הפצת סרטון נגד בנה של בן ארי

בית המשפט נענה לבקשת היועץ המשפטי לממשלה ואסר על הפצת סרטון בו נטען כי בנה של בן ארי תקף שוטר. בנוסף המשטרה פרסמה הנחיות לגבי הפגנות בסמוך לביתה של בן ארי

חדשות כיפה
טז באב התשפ
,
06 באוגוסט, 2020 16:51
עו"ד ליאת בן ארי

עו"ד ליאת בן אריצילום: אוליבר פיטוסי, פלאש 90

לבקשת היועץ המשפטי: בית המשפט הורה על הפסקת הפצתו של סרטון המכוון נגד בנה המשנה לפרקליט המדינה ליאת בן ארי. בסרטון נטען כי הצעיר שמכה שוטר זהו בנה של בן ארי על אף שהוכח שזוהי טעות בזיהוי וכי לא מדובר בבנה.

בית המשפט הורה לפעילת הימין אורלי לב לעצור את הפצת הסרטון ולהסיר את כל הסרטונים המדוברים מרחבי הרשת. מנדלבליט ביקש צו למניעת הטרדה מאיימת ובית המשפט קבע כי הבקשה הינה מידתית ועד לדיון בעניין הורה על צו זמני למניעת הפצת הסרטון. . כמו כן הבהירו בדיון כי הבקשה היחידה שהוגשה היא כלפי בנה של בן ארי ולא כלפי המשנה לפרקליט המדינה עצמה.

בנוסף לכך, המשטרה פרסמה אתמול את ההנחיות לגבי ההפגנות ביישוב בו גרה בן ארי. לפי ההנחיות, המחאות לא יתקיימו מול ביתה אלא בשטח לא רחוק ממנו ונאסרה חסימת כבישים וצירי תנועה סמוכים. כמו כן הוטלו מגבלות על הימים והשעות בהן אפשר להפגין והשימוש באמצעי כריזה נאסר אחרי 22:00. 

06.08.2020

1. "פי ההנחיות, המחאות לא יתקיימו מול ביתה אלא בשטח לא רחוק ממנו ונאסרה חסימת כבישים וצירי תנועה סמוכים" - למה שלא יישמו כללים אלו בבלפור? (ירושלמי)

דווח על תגובה לא ראויה
06.08.2020

2. ל-1 (כי בלפור זה מבנה ממשלתי, לא בית פרטי)

דווח על תגובה לא ראויה
06.08.2020

3. איך ? (אוכפים)

על העבריינים - "פרקליטות" ובית חייות , - חוק פשוט

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: shutterstock

נתניהו הבטיח: "נפתח את עולם התרבות בקרוב"

קרא עוד