סגור

הרשות השנייה לערוץ 20: "דבריו של שמעון ריקלין מבזים"

לאחר שבמהלך תכניתו דיבר נגד קהילת הלהט"ב, הרשות השנייה דרשה מערוץ 20 לקיים שיחת הבהרה למגיש הוותיק של הערוץ. מגיש התלונה כנגד ריקלין: "אני מצפה כי הרשות השנייה תשלוף מארגז הכלים שלה סנקציות חמורות יותר מנזיפה"

חדשות כיפה
יב באב התשפ
,
02 באוגוסט, 2020 16:18
שמעון ריקלין

שמעון ריקליןצילום: אמיר לוי/פלאש 90

הרשות השנייה קובעה היום כי על מגיש תכנית האקטואליה של ערוץ 20, שמעון ריקלין, לפרסם הבהרה לדבריו לאחר שדיבר נגד קהילת הלהט"ב.  בהוראת הרשות נאמר:"דבריו של שמעון ריקלין נגד קהילת הלהט"ב בתוכניתו בערוץ 20 (30.6.2020) היו מבזים, משפילים, בוטים ופוגעניים, ובגדר אמירות מכלילות כלפיי כלל המשתתפים בעצרת הגאווה בירושלים – שיח כזה לא יכול להתנהל בערוץ טלוויזיה".

בהחלטה הסופית דרשה הרשות כי הנהלת ערוץ 20 נדרשת לערוך שיחת הבהרה לריקלין ולדרוש כי אמירות כאלה לא יישנו, ובמקביל, יו"ר מועצת הרשות השנייה יוליה שמאלוב ברקוביץ' פנתה לערוץ והבהירה כי אין מקום לשיח מסוג זה וכי על השדרן להבהיר את דבריו.
 
נציב פניות הציבור של הרשות השנייה, דוד רגב, עדכן את  מי שהגיש את התלונה כנגד ריקלין, איתי פנקס ארד, חבר מועצת עיריית תל אביב יפו ומחזיק תיק הלהט"ב. התלונה הגיעה לאחר שאמר ריקלין בשידור על קהילת הלהט"ב: "הם (השמאלנים) רוקדים סביב ילד בן תשע ששינה את מינו, חבורת הפדופילים הסוטים המטורפת הזאת, ולי אסור לדבר עם יהודי כמו בנצי גופשטיין? זה לא נורמלי"  הדברים נאמרו, בהתייחסות לנאומה של רינה נודלמן, ילדה טרנסג'נדרית בת תשע, בעצרת הגאווה בירושלים.

איתי פנקס ארד הגיב על החלטת הרשות השנייה: "טוב עשתה הרשות השנייה, שקביעותיה ברורות ונחרצות. נמתין לשמוע האם הנהלת ערוץ 20 תציית להוראות שקיבלה – איזו שיחת הבהרה תיערך לריקלין, וכיצד תישמע ההבהרה המחודשת שלו בפני הצופים. אני מצפה כי הרשות השנייה תשלוף מארגז הכלים שלה סנקציות חמורות יותר מנזיפה, ויש לה רבות כאלה, היה והוראותיה לא יכובדו במלואן".
 

02.08.2020

1. חסר נושאים? (הנרי)

ריקלין חסר נושאים לדבר עליהם? מה אתה נטפל לנושא של הלהטבי"ם ומזמין גינוי? איפה השכל? כמו שפייגלין החליט לדבר על בית המקדש. חסר על מה לדבר?

דווח על תגובה לא ראויה
02.08.2020

2. קודם תבקשו שליאור שליין וכל חברי צוות "היהודים באים" יתנצלו על שנים של פגיעה ביהדות, ואח"כ נדבר. (יעקב)

דווח על תגובה לא ראויה
02.08.2020

3. זאת האתחלתא דגאולה שלכם, תפנימו (שי)

האמנתם לציונים החילונים שהבטיחו להקים מדינה ליהודים? קיבלתם מדינת מסתננים, נכדים גויים לסבים מתים, תעמולה הומואית ושמאלנית.

דווח על תגובה לא ראויה
02.08.2020

4. כל הכבוד לריקלין, קול שפוי של משהו שעוד לא איבד צלם אנוש (מישהו שאכפת לו)

דווח על תגובה לא ראויה
02.08.2020

5. ב"ה (א)

סס סמול סוטים השתגעו בריבוע בריבוע : מאפליה והשטקה על רקע סוטי , - לטרור !

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: ללא

משרד המשפטים מתנגד להארכת כהונת הרב שטרן: הרב רפי מחפש חלופות

קרא עוד