סגור

שר החינוך: החלה החזרת כספי המסעות לפולין להורים

לאחר שבוטלו המסעות לפולין בשל נגיף הקורונה, משרד החינוך מחזיר להורים ולתלמידים את הכספים בסכום כולל של 20 מיליון שקלים. מדובר בכ- 10,000 תלמידים שזכאים להחזר הכספי ותהליך ההחזר ייעשה באופן הדרגתי באמצעות חברות הנסיעה או בתי הספר. השר גלנט: "התחייבתי לתקן את העוול שנגרם לתלמידים ולהורים"

חדשות כיפה
ה באב התשפ
,
26 ביולי, 2020 10:22
יואב גלנט

יואב גלנטצילום: Olivier Fitoussi/Flash90

לאור הנחיית שר החינוך, יואב גלנט, החל מהיום (א') מתחיל משרד החינוך להשיב לתלמידי החטיבה העליונה - כיתות יא' ו- יב' אתדמי ביטול מסעות סבב חורף לפולין. שר החינוך גלנט אמר: "עיכוב כספי המסע לפולין מזה חודשים גרם עוול לתלמידים ולהוריהם. עם כניסתי לתפקיד התחייבתי לתקן אותו, והחל מהיום התלמידים והוריהם יקבלו חזרה את הכסף ששייך להם על פי דין".

ממיפוי שערך המשרד יחד עם חברות הנסיעה עולה, כי 10,000 תלמידים זכאים להחזר הכספי, כל תלמיד בהתאם להיקף ההחזר המגיע לו על פי דין, כאשר סכום ההחזר מסתכם ב- 20 מיליון ש"ח. 

תהליך השבת דמי הביטול, ייעשה באופן הדרגתי והוא צפוי להסתיים עד לסוף חודש ספטמבר, בהתאם ובכפוף להיערכות של כל חברת נסיעות. כמו-כן, הוא יתבצע באמצעות חברות הנסיעה עימם התקשרו ההורים או על ידי בית הספר.

מועד ההחזר צפוי להשתנות מחברה לחברה, ולכן על ההורים והתלמידים להתעדכן באמצעות חברות הנסיעה, בית הספר או דרך פורטל ההורים של משרד החינוך. לרשותם גם יעמוד מוקד טלפוני ייעודי שנפתח במיוחד לשם ליווי המהלך מראשיתו ועד תומו. במוקדי מידע אלה יוכלו ההורים והתלמידים להתעדכן במועד ההחזר הנוגע להם.

26.07.2020

1. חפשו עכשיו בגוגל: קווי יו"ש נעים בדרכים (נתנאל אילוז)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר