סגור

סמוטריץ לא מוותר: "מסע הציונות הדתית נמשך"

יו"ר האיחוד הלאומי ח"כ בצלאל סמוטריץ' ומנכ"ל המפלגה יהודה ולד ממשיכים את מסע הציונות הדתיתו ופגשו את תושבי ונציגי הציונות הדתית בבית שמש ובמודיעין

חדשות כיפה
ב באב התשפ
,
23 ביולי, 2020 22:02
המפגש

המפגשצילום: איחוד לאומי

ראשי האיחוד הלאומי אשר מקיימים מסע ציונות דתית ברחבי הארץ בחודש האחרון הגיעו היום לבית שמש ומודיעין.

יו״ר האיחוד הלאומי ח"כ בצלאל סמוטריץ' ומנכ״ל המפלגה יהודה ולד הגיעו לסיור הקשבה ושיח במסגרתו נפגשו עם רינה הולנדר סגנית ראש העיר, עמיעד טאוב המשנה לראש העיר, חברי מועצה, ראשי הגרעין התורני, ונציגים מגוונים של הציונות הדתית ושמעו מהשטח דרישה גדולה להמשך מהלך האחדות והצורך של מפלגה ציונית דתית.

יו"ר האיחוד הלאומי ח"כ בצלאל סמוטריץ׳ סיכם את הסיור ואמר: ״בחודשים האחרונים אני נפגש עם אלפי אנשים המייצגים את המגוון הנהדר של הציונות הדתית. מסיירים בצפון בדרום ובמרכז, במושבים, ביישובים ובערים. בבית שמש פגשנו שליחי ציבור עם הרבה מאד רצון לקדם את הציונות הדתית בעיר. בית שמש ניצבת מול אתגרים לא מעטים והציונות הדתית נלחמת להשפיע על צביונה של העיר.

סמוטריץ׳ הוסיף עוד כי: ״סגנית ראש העיר בית שמש רינה הולנדר רואה לנגד עיניה את תושבי הציונות הדתית ואין לי ספק שאם הציונות הדתית תמשיך להוות גורם פוליטי שמכריע את הבחירות בבית שמש היא תקצור הצלחות רבות ותביא הישגים משמעותיים לבוחריה.

שמחתי לפגוש את עמיעד טאוב המשנה לראש העיר במודיעין שמייצג ציבור מגוון. שמענו היום באופן נהדר את הקולות הצבעוניים של הציונות הדתית. יחד, נרים את הציונות הדתית ונחזיר את הציבור הנהדר הזה למקומו הטבעי עם יד על ההגה והשפעה משמעותית על מדינת ישראל.

מנכ"ל מפלגת האיחוד הלאומי יהודה ולד: ״בעוד יש מי שהספיד את הציונות הדתית, הציבור מוכיח אחרת.  

הדרישה החד משמעית מכלל האנשים והנשים  שאנו פוגשים לתקומתה של הציונות הדתית הפוליטית -מפריחה רוח חזקה במפרשים, ודוחפת אותנו קדימה. 

כל יום סיור כזה מוכיח לנו כמה חשוב החיבור לשטח ואיזו רוח גדול יש בציונות הדתית שממשיכה להיות נאמנת לערכיה ולא לרעות בשדות זרים״

23.07.2020

1. מי שהשתמט משירות צבאי והלך ללמוד משפטים לא ראוי להנהיג את הציונות הדתית. ( )

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2020

2. סמוטריץ ישר כח!! (משה)

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2020

3. סמוטריץ ישר כח גדול!!!! אנחנו רואים את העשיה הברוכה שלכם ואנחנו אתכם!! (אני מקווה שגם חלק מהמגיבים כאן יתעוררו ולא יחפסו בלופים- רואים בפירוש שמי שד (חדווה)

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2020

4. ערכי הציונות הדתית? (חיים)

למה בנט ושקד ברחו מההצבעה של הלהטב?
למה הם לא אומרים את דעתם בנושא?
יש מצב שהם לא נאמנים לתורה?
אולי הם גם בעד תחבורה ציבורית בשבת?
אולי גם בעד גיור רפורמי?
שלא לדבר על כך שבנט בעד לתת לפלסטינים אוטונומיה אזרחית.

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2020

5. סמוטי ברח מהכנסת ולא הצביע על איסור טיפולי המרה (דיקטטור)

סמוטי ןהפודלים שלו, ולד וסופר, קונים תמיכת רבנים בתקציב לישיבות, בנט תמך בחוק להטבי והרבנים שתקו,סמוטי וכל חבריימינה ברחו מהכנסת וחוק איסור טיפולי המרה עבר בקריאה ראשונה, איפה הרבנים יהושע שפירא והרב דודי דודקביץ שאמרו להצביע ימינה? השוחד מעוור.

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2020

6. השתמטות משירות בצהל זו לא ציונות ולא דתית. ( )

סמוטריץ קיבל דחיית שירות תורתו אומנותו כדי ללמוד בישיבה. במקום זה הוא עשה תאר שלם במשפטים בקריית אונו ורק אחרי 10 שנים עשה שירות סימלי של שנה אחת.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מרב מיכאלי ועמיר פרץ צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

עמיר פרץ נגד מרב מיכאלי: התנצלי או שאתבע אותך

קרא עוד