סגור

מסתמן: הסכם בין משרד האוצר למובילי מחאת העובדים הסוציאליים

שר האוצר ישראל כ"ץ נפגש עם יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, שר העבודה והרווחה איציק שמולי, סגן שר האוצר יצחק כהן, ויו"ר איגוד העובדים הסוציאליים בהסתדרות ענבל חרמוני, נרשמה התקדמות בדרך להסכם

חדשות כיפה
כט בתמוז התשפ
,
21 ביולי, 2020 21:37
משתתפי הפגישה

משתתפי הפגישהצילום: דוברות

לפני זמן קצר הסתיימה פגישתם של שר האוצר ישראל כ"ץ, יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, שר העבודה והרווחה איציק שמולי, סגן שר האוצר יצחק כהן, יו"ר איגוד העובדים הסוציאליים בהסתדרות ענבל חרמוני והצוותים המקצועיים במשרד האוצר.
 
גובשו העקרונות ונרשמה התקדמות משמעותית. בשעות הקרובות יסכמו הפרטים הסופיים. במסגרת העקרונות שגובשו, סוכם בין שר האוצר לראש הממשלה כי ביום ראשון הקרוב תובא הצעת החלטה לממשלה כדי לתת גיבוי תקציבי להסכם שיגובש.

ההסכמות המסתמנות: תוספת של 200 מיליון לפעימה ראשונה למבנה שכר חדש לעו״סים ליולי 2021. פעימה שנייה בין 100-200 מיליון על זה מנהלים דיונים כרגע. ינתן מענק מיידי על תקופת הקורונה- אך טרם סוכם הסכום. תכנית מוגנות- במיידי האוצר יתקצב השנה 70 מיליון שקל והדיון כרגע על תקצוב להמשך והגדלת התקנים ל-100% אחוזי המשרה. לשר האוצר חשוב לסיים את השביתה עוד היום ולכן דיונים לתוך הלילה במטרה להגיע להסכמות מלאות בנושא.

נזכיר, מוקדם יותר היום אמר יו"ר ההסתדרות כי אם לא ייפתר המשבר מול העובדים הסוציאליים, יצטרפו חלקים נוספים במגזר הציבורי למחאה ולשביתה כאות הזדהות עם המחאה.

21.07.2020

1. בשעה טובה, כי הגיע הזמן (איתן)

דווח על תגובה לא ראויה
21.07.2020

2. למה שתי פעימות? (תושב מטה בנימין)

מאחר שמוסכם שמגיע להם שכר גבוה בהרבה ממה שהם מקבלים כעת, יש לתת להם את הכול בפעימה אחת, ולא למרוח זמן.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חברי ימינה צילום: כיפה

ימינה לא תצביע עם האופוזיציה: "ילדי כאפות של ביבי"

קרא עוד