חגית משה במחאת העובדים הסוציאלים: "המגזר הציבורי לא שמן כמו שעושים ממנו"

סגנית ראש עירית ירושלים בראיון לכיפה מתייחסת למחאת העובדים הסוציאליים וטוענת: "הם העוגן והם לוחמי האש שלנו בתקופה הזו. עובדים סוציאליים הם אלה שעומדים מול החלשים בציבור ומגיע להם לקבל שכר ראוי"

מירב כהן, חדשות כיפה
כא בתמוז התשפ
,
13 ביולי, 2020 18:01
חגית משה

חגית משהצילום: כיפה

שביתת העובדים הסוציאליים נכנסה הבוקר (ב') ליומה השמיני, ולקראת ההפגנה הצפויה אחר הצהריים מול משרד האוצר התקיים דיון בוועדת הכספים בנושא דיווח ונתונים על ביצוע התקציב ותכניות הסיוע. בין המפגינים הייתה סגנית ראש עיריית ירושלים שבאה לתמוך במחאה. לכיפה סיפרה מדוע באה לתמוך במחאה: "באתי לתמוך ואני בטוחה שעוד הרבה אזרחים שנמצאים בבית תומכים גם הם במחאה, הם העוגן והם לוחמי האש שלנו בתקופה הזו. לא הגיוני שבזמן כזה הם צריכים למחות, צריך לקרוא לשר הרווחה ולקיים משא ומתן ולסיים את הסאגה הזו". 

משה יוצאת נגד אמירתה של של ח"כ איילת שקד שכינתה את המגזר הציבורי כמגזר "שמן", הכולל גם את העובדים הסוציאליים. "המגזר הציבורי לא שמן כמו שעושים ממנו, מדובר באנשים מחוייבים שעושים את ישראל למה שהיא. צריך לחזק אותם, רוב המגזר הציבורי מקבל שכר מינימום. עובדים סוציאליים הם אלה שעומדים מול החלשים בציבור ומגיע להם לקבל שכר ראוי".

משה לא מקבלת את הביקרות כי בתקופת המשבר הכלכלי לא נכון שהעבודים יפגינו: "אני חושבת שהעובדים נמצאים בעומסים לא רגילים. כשהם צריכים לטפל בקבוצות סיכון, באלימות במשפחה, שקיימים כל השנה, והקורונה רק העצימה את הבעיות הללו. הם הלוחמים שלנו בנושא ואנחנו צריכים לתמוך בהם".    

 

13.07.2020

1. אנשי מגדל השן תתעוררו!!!!!!!!!!!! (אדם)

כל המדינה צריכה לרעוד מההרעבה של השירותים החברתיים, ועכשיו על רקע הקורונה זה מוחמר. אל תגידו זה לא הזמן, אף פעם אין זמן נכון. להתעורר ולהעיר את אנשי השלטון המנותקים!!!!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
13.07.2020

2. מילא ("שמן")

ש מ ן ן ן פושע עבריין ! משתמש בכח ! ובסמכות ! לדכא ילדים רכים עם רטאלין ! - הופכם לסוטיי כת נגע סדום ועמורה !

דווח על תגובה לא ראויה
13.07.2020

3. כל כך צודקת (ורד)

זה הסקטור שמקבל את כל הריקושטים של תק' המשבר הזאת, מגיע להם לקבל תנאים הולמים

דווח על תגובה לא ראויה
14.07.2020

4. ועוד איך יש שומן בעירית ירושלים (תתעוררי)

חגית משה תבדקי בעירית ירושלים איזה שומנים ואיזה בזבוז כח אדם. באתי לאחת הקומות להגיש טופס . אמרו לי לחכות לפקיד מסויים. בכל הקומה כמעט ולא היה אף עובד, ושני עובדים שכן היו ללא בושה ממני שאני רואה, הם חיפשו באינטרנט חבילה לספרד לכדורגל....תושבי ירושלים משלמים ארנונה הכי גבוהה בארץ

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ויכוח ענייני או עימות פוליטי? נתניהו וריבלין צילום: פלאש 90, יונתן סינדל

נתניהו ספד לרב שטיינזלץ: "גאון בתורה ואיש רוח מופלא"

קרא עוד