סגור

השר אוחנה ימנה לו יועץ המומחה בציבור החרדי

השר לביטחון פנים נפגש עם ראשי המפלגות החרדיות והסכים למנות אדם או צוות המכיר היטב הן את עבודת המשטרה והן את העולם החרדי כיועץ מומחה לשר לביטחון פנים לבירור הטענות העולות מן השטח

חדשות כיפה
יח בתמוז התשפ
,
10 ביולי, 2020 13:26
אמיר אוחנה

אמיר אוחנהצילום: Olivier Fitoussi/Flash90

היום (ו׳), לבקשתו של השר לביטחון הפנים אמיר אוחנה נערכה שיחה בינו לבין ראשי הסיעות החרדיות — שר הפנים אריה דרעי, שר הבינוי והשיכון יעקב ליצמן, ויו״ר ועדת הכספים ח״כ משה גפני — וזאת בשל התחושות הקשות העולות מקרב הציבור החרדי על אכיפת יתר של משטרת ישראל כלפי החברה החרדית בנוגע לחובת עטיית מסיכות כחלק מהמאמץ הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה. 

ראשי הסיעות הביעו בפני השר את תחושות הציבור בצורה מפורטת והוא שמע את טענותיהם בקשב רב. השר הנחה את מפקדי המשטרה להעביר עד אחרון השוטרים את ההנחיה להפעיל שיקול דעת, לאכוף בחכמה ועם שכל ישר ולהמנע מאכיפה בררנית.

מן השיחה עלה צורך במינוי אדם או צוות המכיר היטב הן את עבודת המשטרה והן את העולם החרדי כיועץ מומחה לשר לביטחון פנים לבירור הטענות העולות מן השטח, אך לא פחות חשוב מכך — לחיבור בין המשטרה לחברה החרדית. השר אוחנה קיבל את ההצעה.

10.07.2020

1. עוד בית ספר שסמוטריץ עושה לליכוד (דורון)

נזכרו למנות יועץ לחרדים רק אחרי שסמוטריץ הציע את עצמו כמו פרוייקטור.

דווח על תגובה לא ראויה
11.07.2020

2. אכן רעיון חשוב וטוב שהבין את הדבר (מרא דאתרא)

אגב הבעיה היא לא עטיית מסכות או שמירה על החוק הבעיה היא הידיעה והתחושה ש"מחפשים אותנו" ורק אותנו. הבעיה היא שלמשל תל אביב עם פי שלשה נדבקים מעיר חרדית לעולם לא תיסגר וכל עיר חרדית נסגרת מייד. ברור שמה שצריך לסגור - צריך לסגור ואין מה לעשות. אבל האיפה ואיפה שנוהגים בנו מקוממת. המלל האנטישמי שמופנה כלפינו מחריד. אפשר לקבל טעויות מקומיות של שוטרים כי מה לעשות אי אפשר לשלוט על כולם ובסך הכל רובם המכריע באמת בסדר גמור. אבל היחס הכללי במדינה כלפינו בלי להיצמד לעובדות - מזעזע.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

גנץ וליברמן. "צער בעלי חיים" צילום: תומר נויברג / פלאש 90

ליברמן: נתניהו נכנע שוב לדרישות החרדים

קרא עוד