סגור

יאיר נתניהו מתנצל בפני דנה ויס: "למה שפרסמתי אין בסיס"

בנו של ראש הממשלה רמז כי מגישת ערוץ 12 קיבלה קידום באמצעים לא כשרים, ולאחר שהוגשה נגדו תביעת דיבה פרסם התנצלות בטוויטר: "קורא לכל הגולשים להתנער מהם ולהסיר את הפרסומים בעניין"

חדשות כיפה
יז בתמוז התשפ
,
09 ביולי, 2020 11:52
יאיר נתניהו

יאיר נתניהוצילום: מארק ישראל סלם-פלאש 90

יאיר נתניהו מתנצל. אחרי שתקף את מגישת ערוץ 12, דנה וייס, ורמז בפומבי כי התקדמה בקריירה בצורה שאינה הולמת, פרסם בנו של ראש הממשלה ציוץ התנצלות בחשבון הטוויטר שלו. נתניהו כתב כי "לפרסומים שפרסמתי בתאריכים 23.5.20, 24.5.20, ו25.5.20 על גברת דנה ויס אין כל בסיס. אני מתנצל בפניה עליהם וקורא לכל הגולשים להתנער מהם ולהסיר את הפרסומים בעניין".

כזכור, נתניהו צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "מישהו יודע איך דנה וייס קיבלה תפקיד כה בכיר בערוץ 2? רהוטה? לא. חכמה? לא", והוסיף על כך "מעניין..."

בתגובה לציוץ זה, ולציוצים ורמיזות נוספות של נתניהו הבן בטוויטר נגד דנה וייס, החליטו בחברת החדשות והמגישה עצמה להגיש תביעת דיבה נגדו. חברת החדשות הסבירה כי מבחינתה מדובר בהתבטאויות שקריות וחמורות המהוות לשון הרע ומקימות סעדים עפ"י חוק איסור לשון הרע: "וייס היא הפרשנית המדינית של חדשות 12 מזה שלוש שנים ומגישת "חדשות סוף השבוע" המשודרת מדי שבת והיא אחת מהעיתונאיות הוותיקות בחברת החדשות מיום הקמתה".

בהמשך הסבירה וייס את ההחלטה להגיש תביעת דיבה: "נחצה פה קו אדום", אמרה. ''לא משנה מה אישה עושה וכמה היא השיגה, יכול לבוא מישהו ולרדד הכל למגדר שלה. זה לא רק לשון הרע, זה לא רק פייק ניוז - יש פה סוג של הטרדה מינית".
לדבריה, "אם זה היה תלוי רק בי יכול להיות שהייתי מדפדפת את זה. אבל זו לא הפעם הראשונה שיאיר נתניהו באופן ספציפי מייחס דברים מיזוגניים לנשים ולקולגות. אני מרגישה שיש לנו אחריות פה להגיד 'עד כאן', אי אפשר לתת לזה להמשיך להשתולל".

וייס סיפרה כי בעבר ביקשה מבנו של ראש הממשלה להפסיק בהשתלחויות האישיות. "פניתי לדובר של המשפחה ולעו"ד עמית חדד וביקשתי מהם לומר ליאיר נתניהו להפסיק. הוא המשיך ביתר שאת".

09.07.2020

1. הערך הוא נר לרגלינו (נוריאל )

היום זה יאיר עם השקר שמנדלבליט איש בית״רי ימני עם ערכים מדליף לדנה וויס, אתמול זה מיקי מאוס זוהר עם השטות שהנשיא התערב ובגלל זה נפלה ההצעה לוועדת חקירה לשופטים.
הם חושבים שאנחנו מטומטמים? הם חושבים שכל פעם נבלע את התירוצים שלהם ונחתום בשבילם על משמעי נאמנות שהם לביבי בלבד ולא לימין??
האמת.,,פייר..נמשיך לעשות את זה, נאיביים אנחנו

דווח על תגובה לא ראויה
09.07.2020

2. יאיר נתניהו (דבורה )

יאיר

סוף מעשה
במחשבה תחילה

דווח על תגובה לא ראויה
09.07.2020

3. אביו בגד באימו כשהיה תינוק - מה הפלא שהוא דפוק??? (יאיר)

זה שהוא הלך לפוסיקאט בערב שבת ("אבא שלי פרגן לאבא שלך 20 מיליארד, לא תפרגן לי 400 שקל") עם נהג ומלווה - מדהים.

דווח על תגובה לא ראויה
10.07.2020

4. סליחה הוא לא אמר שהיא קיבלה בגלל שפתחה את הרג.. עבור מישהו (גל)

הוא אמר שהיא לדעתו לא חכמה ולא רהוטה.. ותהא כיצד קיבלה את התפקיד

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

חיבוק דוב: המתיישבים יכולים להיפרד מהליכוד

קרא עוד