סגור

עורך דינו של נתניהו התפטר מייצוגו

מיכה פטמן מעורכי דינו של נתניהו בעניין כתבי האישום, מתפטר מייצוג נתניהו. הפרישה מגיעה בעקבות הסירוב של ועדת ההיתרים לאשר לראש הממשלה קבלת מתנה בסך 10 מיליון שקלים לצורך מימון הגנתו המשפטית

חדשות כיפה
טז בתמוז התשפ
,
08 ביולי, 2020 9:10
מיכה פטמן

מיכה פטמןצילום: Miriam Alster/Flash90

בעוד עשרה ימים יתקיים דיון בבית המשפט המחוזי בירושלים בעניין כתבי האישום של ראש הממשלה בנימין נתניהו. הבוקר (ד') פורסם בכאן 11 כי עורך הדין מיכה פטמן, המייצג את נתניהו בתיקים, התפטר מתפקידו. הפיטורים מגיעים ככל הנראה לאחר שוועדת ההיתרים  לא אישרה לנתניהו לקבל מימון בסך 10 מיליון שקלים ממקורבו ספסנר פרטרידג' לצורך הגנתו המשפטית. 

המשמעות העיקרית של הפרישה של פטמן היא האפשרות כי הדיון בבית המשפט יידחה, עד שיימצא לנתניהו סנגור חדש. בדיון בבית המשפט עתידים היו לדון קביעת לוח הזמנים לשמיעת עדי התביעה הראשונים. לשם כך בדיונים נדרשים הצדדים להעלות טענות ובקשות שונות, אלא שכעת פטמן לא יהיה בדיון, מה שיוביל ככל הנראה דחייה של הדיון.

גורמים המקורבים למעון ראש הממשלה אמרו: "מבחינת נתניהו הוא היה רוצה לפרק את הממשלה עוד לפני תחילת שמיעת ראיות התביעה במשפטו. הוא היה עושה זאת אלמלא השתוללות הקורונה. מבחינתו יש לו סיכוי לקבל 63 מנדטים ולהעביר בכנסת חוק שיגרום לדחיית משפטו עד לסיום כהונתו. במקביל, הוא ינסה להעביר את פסקת ההתגברות – את חוק עוקף בג"ץ".

08.07.2020

1. ת"א (דוד)

החשוד בפלילים ,
מכה שוב .

דווח על תגובה לא ראויה
08.07.2020

2. ת"א (דוד)

החשוד בפלילים ,
מכה שוב .

דווח על תגובה לא ראויה
08.07.2020

3. פרישת עו״ד פטמן (אני)

מעניין למה הוא פורש. האם מדובר בפרישה על רקע כספי?

דווח על תגובה לא ראויה
08.07.2020

4. מדינת ישראל שמה 300 מיליון נגד ביבי -המדינה צריכה להקצות סכום דומה כדי שיגן על עצמו (אריה)

ראש ממשלה שמגן על עצמו מפני אוסף תנים צמאי דם מהשמאל לא חייב להיות עשיר או להכנס לחובות...כל מה שהוא מואשם בו נובע מעצם היותו ראש ממשלה מהימין.
מדינת ישראל צריכה לאפשר לו תקציב להגנה עד לסכום שהפרקליטות הוציאה (מתקציב משרד המשפטים) כמו שנותנים לכל אחד עורך דין מהמשרד שיגן עליו.

דווח על תגובה לא ראויה
09.07.2020

5. נתניהו (רחל)

נמאסתהה כבר רק בעיות קשוצ אתה כושה למדינה אל תחשבוב שאן לך תחליף נמאסתה כבר עאנשים מתים במדינתנו מעוני מבעיות בריאות ואתה ביבי תתפטר תוכיח את אשמתך או חפות ך ותיתן לאנשים אחרים יכולת להיות . עם

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 הרב קנייבסקי צילום: פלאש 90. נעם רבקין פנטון

מרצ נגד הרב קנייבסקי בשלט שנתלה באיילון: "הם לא יחליטו"

קרא עוד