סגור

אברי גלעד בעד בנט ונגד שרה נתניהו: "עד מתי תשלוט הגברת?"

איש התקשורת נמנה עם תומכי יו"ר סיעת ימינה, ורואה בו כראוי להוביל את משבר הקורונה. במקביל תקף את שרה נתניהו שהיא זאת שמונעת מבנט להוביל: "נביחה מבלפור בעוד שלוש, שתיים, אחת..."

חדשות כיפה
טו בתמוז התשפ
,
07 ביולי, 2020 14:34
אברי גלעד.

אברי גלעד. צילום: פלאש 90. אורן נחשון

הידוען ואיש התקשורת, אברי גלעד, ידוע כאחד שלא חושש להביע את דעותיו ואף לעורר סערות עקב דברים שהוא אומר. היום (ג') כתב גלעד פוסט בעמוד הפייסבוק שלו בו הוא מביע תמיכה ביו"ר סיעת ימינה, נפתלי בנט, ורואה בו כאדם הראוי להוביל את משבר הקורונה. "לדעתי, רק אדם אחד מסוגל לנהל את המשבר הזה ולהוציא את ישראל מהבוץ. נפתלי בנט", כך כתב גלעד.

אלא שמכאן דבריו של גלעד מעוריים סערה נוספת, כאשר הכריז מיהי האשמה בכך שבנט לא מנהל את המשבר - שרה נתניהו. גלעד כתב מילים קשות נגדה: " לדעתי, רק אדם אחד מונע זאת. שרה נתניהו.עד מתי תשלוט הגברת הבלתי נבחרת בחיי המדינה?" גלעד לא הסתפק במילים אלו וסיים בעקיצה: "נביחה מבלפור בעוד שלוש, שתיים, אחת..."

גלעד אינו היחידי שלאחרונה הביע תמיכה בתנהלות בנט, האסטרטג אסף פאסי ששיבח גם הוא את העשייה של בנט כתב אמש: "מי שצריך לנהל את המשבר זה נפתלי בנט. בתיאום עם הגורמים השונים הוא זה שצריך לנהל את האירוע. הוא חרוץ, מדויק וער למה שקורה בשטח". הפוסט הזה עורר סערה גם הוא לאחר שגילת בנט הגיבה על הפוסט: "מדהים שהעובדה שביבי למרות כשלונו המהדהד לא מעלה זאת בדעתו מוכיחה כמה המדינה הזאת לא מעניינת אותו. מצידו שנעבור שואה כלכלית רק שלא יאהבו מישהו יותר ממנו".

  

07.07.2020

1. אין על בנט, אדם מקסים אמין, יכול בהחלט להחליף את ביבי, וגילה כמובן את שרהההההה, כל הכבוד לך אברי אדם (אודליה)

דווח על תגובה לא ראויה
07.07.2020

2. בנט הוא נוכל ורמאי (זבוביק)

התלהב על עצמו הבחורצ'יק... מנסה להציג אופוזיציה פעילה, והציונות הדתית (בהובלת ערוץ 7,) מגבה ומהללת את בנט. ציונות דתית יקרה! רדי מבנט! מותר לבקר אותו, לא כל מה שהוא עושה זה נכון וצודק!!! תבינו שהוא ריסק אותכם על הקרשים בהקמת הימין החדש, דאג לפרק את מפלגת הציונות הדתית במחשבה שהקולות יעברו אליו, וכשלא הצליח - חזר להנהיג את המפלגה המגזרית בלי להניד עפעף ובלי לדפוק חשבון לאף אחד. אז תבינו שזה שבנט כרגע מציג שהוא ביחד עם הציונות הדתית זה רק כי אין לו ברירה והוא לא נכנס לכנסת בלעדיה, תבינו שבשנייה שהוא יוכל הוא יזרוק אותכם לכלבים, תבינו שאם לא תיפרדו ממנו הציונות הדתית באמת תתרסק בעוד בנט צומח ופורח על חשבון הגוויה שלה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ארכיון צילום: shutterstock

מספר החולים קשה מזנק, פרטים נוספים בתכנית גמזו נחשפים

קרא עוד