מאסר עולם למחבל שרצח את אברהם חסנו הי"ד

בדיון בני משפחת חסנו צעקו לעבר משפחת המחבל - והוצאו מהאולם. עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו "מאסר עולם זה המינימום, הגיע הזמן שהמחבלים האלו לא יחיו יותר בינינו"

חדשות כיפה
יד בתמוז התשפ
,
06 ביולי, 2020 10:57
אברהם חסנו הי"ד

אברהם חסנו הי"דצילום: באדיבות המשפחה

בית המשפט הצבאי במחוז יהודה גזר הבוקר (ב') מאסר עולם על המחבל שרצח בפיגוע הדריסה את אברהם חסנו הי"ד לפני כחמש שנים בדרום הר חברון. במהלך הדיון צעקו בני משפחת חסנו לעבר המחבל ומשפחתו, והוצאו מאולם הדיונים באלימות ע"י אנשי שרות בתי הסוהר, אשתו של אברהם הי"ד רותי, התעלפה במהלך המהומה וטופלה במקום במקום.

עו"ד חיים בלייכר מארגון 'חוננו', אשר מלווה את משפחת חסנו, הגיב לפסק הדין "מאסר עולם זה המינימום, הגיע הזמן שהמחבלים האלו לא יחיו יותר בינינו".

אברהם חסנו הי"ד נרצח לפני כחמש שנים, בדרום הר חברון. חסנו הותקף באבנים סמוך לצומת אל פאוור, ויצא מרכבו כדי לנסות להימלט מההתקפה. או אז דרס אותו המחבל אלטיטי במשאית בה נהג, ונמלט מהמקום. בתחילה הואשם אלטיטי בהריגה בלבד, אולם בעקבות מחאה חריפה של בני משפחת חסנו הוחמר האישום להריגה בכוונה תחילה, עבירה המקבילה לרצח בה הוא הורשע.

אתמול סיפרה לאה חסנו, ביתו של אברהם, על התמודדות המשפחה עם האובדן. במכתב אישי תיארה לאה "מה מרגישים כשהאדמה נופלת מתחת לרגליי, כשהמשפחה מתפרקת לרסיסים, רסיסי כאב, חוסר ודאות".

לאה תיארה כי אמה, רותי חסנו, נאלצת להחזיק לבדה 7 ילדים ו13 נכדים. עוד הוסיפה "הכאב שמפלח את ליבי כשאני רואה את בני ישן עם תמונה של סבא, אחרי ארבע וחצי שנים. כל תורתו ודרכו היא דרך החסד והאהבה. לא למדנו לשנוא, זה משחית את הנפש.. שום שנאה לא תמלא את ליבנו".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

תפילה בימי הקורונה. נישאר בחוץ צילום: דוד כהן, פלאש 90

תשעה באב: פרופ' גמזו מתנגד להגדלת מספר המתפללים בבתי הכנסת

קרא עוד