סגור

ועדת השרים לחקיקה אישרה את הצעת חוק הלגליזציה

הצעת החוק של סגנית יו"ר הכנסת ח"כ שרן השכל וח"כ רם שפע, לאי הפללה של צרכני קנאביס לשימוש עצמי, עברה בוועדת שרים לענייני חקיקה. השכל: "גאה להביא בשורה למעל למליון צרכני קנאביס ועשרות אלפי חולים"

חדשות כיפה
כט בסיון התשפ
,
21 ביוני, 2020 14:00
שרן השכל

שרן השכלצילום: דוברות

הצעת החוק של סגנית יו״ר הכנסת ח״כ שרן השכל אושרה היום (א') בועדת השרים לענייני חקיקה וצפוייה לעלות להצבעה בקריאה טרומית במליאת הכנסת ביום רביעי הקרוב.

בהמשך להצהרת הליכוד וכחולבן לפני שבועיים, ח"כ השכל, יחד עם יו״ר ועדת החינוך ח״כ רם שפע מכחולבן, תוביל את המהלך לאי-הפללה אמיתית של צרכני קנאביס לשימוש עצמי בהליך החקיקה.

השכל פעלה בעבר למען הסדרת נושא הקנאביס בישראל ובראיונות אחרונים אמרה כי בכוונתה לקדם את הליך החקיקה במהירות המרבית וכי הוא צפוי להגיע לסיימו תוך חודשים ספורים בלבד.

בפוסט בפייסבוק כתבה השכל: ״היום, לראשונה בהיסטוריה של מדינת ישראל, מתחיל באופן רשמי הליך החקיקה שלי, שיוביל לאסדרת שוק הקנאביס בארץ. אחרי 5 שנים של מאבק, ועדת השרים לענייני חקיקה אישרה את הצעת החוק שלי לאי-הפללה והיא תעלה להצבעה ביום רביעי במליאת הכנסת. הדרך לכאן הייתה לא פשוטה ומלאה במאבקים פוליטיים ותקשורתיים רבים, אך לבסוף הנחישות וההתמדה השתלמה.גאה להביא בשורה למעל למליון צרכני קנאביס ועשרות אלפי חולים."

ח"כ תמר זנדברג צייצה בתגובה: "אי הפללה אושרה. אין שום סיבה שב-2020 קנאביס יהיה פלילי. כשהתחלנו את המאבק הזה קראו לנו סטלנים והזויים, אבל היום הוא עוד צעד בהוכחה שמאבק נחוש וצודק בסוף גם מנצח"

‎ השרים רפי פרץ ויעקב ליצמן התנגדו בהצבעה בוועדה.

21.06.2020

1. אסון (בן יהודה)

פשיטת רגל מוסרית וערכית.
מי ייקח אחריות על הנזקים לצעירים שניפתח להם הפתח לסמים??

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

דו"ח שנתי - דרך האינטרנט. אילוסטרציה צילום: pexels (bruce mars)

סוף סוף: במס הכנסה מאפשרים להגיש דו"ח שנתי באינטרנט

קרא עוד