סגור
בחירות ברשויות המקומיות סיקור מיוחד בכיפה

תנועת 'אם תרצו' מתנערת מרונן שובל

תנועת 'אם תרצו' לא מוכנה להזדהות עם תמיכתו של היו"ר לשעבר, רונן שובל במועמד עופר ברקוביץ ותוקפת את התחקיר של ערוץ 20: "הטעייה מכוונת של הציבור"

מירב כהן
יח בתשרי התשעט
,
27 בספטמבר, 2018 10:05
רונן שובל

רונן שובלצילום: Flash 90

מתנועת "אם תרצו" מסתייגת מתמיכתו של רונן שובל, יו"ר התנועה לשעבר, מתמיכתו במועמד לראשות ירושלים, עופר ברקוביץ: "תנועת "אם תרצו" איננה תומכת בשום מועמד לראשות העיר ירושלים"

לאחרונה הופצו שמועות בירושלים המנסות לקשור את ברקוביץ כאיש הקרן החדשה לישראל.  ד״ר רונן שובל מייסד תנועת ״אם תרצו״ אשר הייתה הראשונה לחשוף את הקרן החדשה ופועלת כנגדה עד היום, הוציא הודעה תמיכה בברקוביץ: ״אני מכיר את עופר ברקוביץ' באופן אישי ואין בינו והתעוררות שום קשר לקרן החדשה."

תנועת 'אם תרצו' מתנגדים לחיבור בינם לבין היו"ר לשעבר ומיהרו להגיב:"רונן שובל הוא אדם פרטי וככזה זכותו להגיב בכל נושא באשר הוא. למרות שכמייסד "אם תרצו", רונן תמיד ישאר מזוהה עם התנועה במידה כזו או אחרת, הוא אינו נושא בשום תפקיד רשמי בתנועה זה חצי עשור. יודגש כי רונן אינו מעורב בשום הליך של קבלת החלטות, אינו חשוף לשום מידע באגף המחקר או כל אגף אחר בתנועה זה חמש שנים, במישרין או בעקיפין.

בתנועה תקפו את ערוץ 20, שחשפו את התמיכה של שובל במועמד הירושלמי:" כל ניסיון לקשור את שמה של התנועה לפעילות פוליטית או לטעון אפילו במרומז שהיא תומכת במועמד כזה או אחר, הינו שקר וכזב, שלא לומר הטעייה מכוונת של הציבור. תנועת "אם תרצו" איננה תומכת בשום מועמד לראשות העיר ירושלים, וסומכת באופן מלא על תושבי עיר הנצח הקדושה שיעניקו את גורל ניהול העיר לאדם הראוי לכך."
 

28.10.2018

1. עשות אישית על השקרים של ערוץ 20 (אלחנן)

אשתי יערה שילה, רצה עם עופר ברקוביץ לרשימה, והתגוררה בעברה בהתנחלויות (בית אל ודולב) במשך כ 15 שנה מחייה, והיא אף חברה במפלגת הבית היהודי. בערוץ 20 עשו עליה כתבה שהיא "מקיימת קשרים עם הקרן החדשה". וכל זה למה? כי כי גם מתנדבת למען הסדרה והעברה של פעוטות בגילאי לידה ועד 3 למשרד החינוך. פעילות זאת נעשית בתוך ארגון 'אנו', שמקבל גם מימון מהקרן החדשה. ואולם, רוב פעילותה של הקרן החדשה כלל אינה פוליטית. ישנם עשרות ארגונים חברתיים כמו תנועת הנוער 'הצופים' או 'נאמני תורה ועבודה' שמקבלים סיוע מהקרן http://nif.org.il/org/.
כמעט על כל אדם שני במדינה יכולים לעשות עליו "תחקיר" ולהגיד שהוא 'קרן החדשה'. אני למשל מרצה במכללת ספיר, וגם היא מקבלת מהם סיוע, אז גם עלי ניתן לעשות כתבה שאני "מקיים קשרים עם הקרן החדשה".
הרוב המכריע של תושבי ירושלים מכירים את 'התעוררות' ולא קונים את הקשקשת הזאת, ולכן אלקין לא מתרומם בסקרים, וההאשמות הללו מביאות לדחיה ממנו. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=512717879210049&set=a.245808145901025&type=3&theater

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

קניון גבעתיים בסגר צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

עלות הסגר למשק: כ-3 מיליארד ש"ח בשבוע

קרא עוד