חדשות כיפה

שרת התרבות דורשת מכחלון לדון בתמיכה בתיאטרון יפו 

בעקבות אירועי מפגן התמיכה בתאטרון יפו ביום חמישי האחרון, מירי רגב, שרת התרבות והספורט, דורשת משר האוצר לכנס בדחיפות את ועדת הבדיקה שאמורה לדון בתקצוב תיאטרון יפו ומוסדות נוספים

שרת התרבות והספורט, מירי רגב

שרת התרבות והספורט, מירי רגבצילום: גרשון אלינסון, פלאש 90

"לפי הפרסומים" כותבת רגב, "במהלך אירועים אלו, שהתקיימו ברחבת תאטרון יפו ובתאטרון עצמו, השחקנית שרית וינו-אלעד נקטה בפעולות מבזות כלפי דגל ישראל. השחקנית הוציאה את הדגל והתעטפה בו בצורות שונות: פעם כחצאית, פעם כשכמייה ופעם כחיג'אב".

"מעבר לכך, התוכנית האמנותית בתאטרון וברחבה הסמוכה לו כללה קטעים מהפקה של תאטרון אלסראיא, המבוססת על ספרו של מחמוד דרוויש "זכר לשכחה", שיש בו כדי לבזות את מדינת ישראל, בשילוב "פנינים" מפיו של אודי אלוני, שקרא ל'שפה פלסטינית חופשית'".

לפי רגב, "התוכנית בכללותה ביום זה דורשת בדיקה לאור העילות המנויות בסעיף 3 ב' לחוק יסודות התקציב. אשמח, כי בדיקה זו תבוצע בהקדם על פי הסיכום עם היועמ"ש לממשלה, ד"ר אביחי מנדלבליט. משרדי עדיין ממתין לכינוס ועדת בדיקה לגבי תלונות קודמות שהפנינו אליך. חוששני שהשיהוי בבדיקה מביא להחמרה בתופעה הפסולה בה חופש הביטוי הופך לחופש ההסתה וחוצה את גבולות החוק".

09.10.2017

1. בשביל מה בכלל לסבסד "תרבות"? (חמו)

מי שרוצה להנות מזה שישלם על זה מכיסו? למה לוקחים מכיסי ונותנים למישהו שהולך למופעים? אני לא הולך למה אני צריך לממן הנאה של מישהו אחר?
ומי הולך למופעים? מי שלא עובד !

דווח על תגובה לא ראויה
09.10.2017

2. הכיוון הוא אותו כיוון שאת מובילה (אריאל)

בפסטיבל "לבי במזרח" בשמחה רבה.
אז די לצביעות.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אבינעם גואלמן צילום: באדיבות המצולם

זהו לא פחות מיום היסטורי בדרך לריבונות ישראלית ביהודה ושומרון

קרא עוד