חדשות כיפה

ריבלין: "לא קראתי להצטרף להפגנות"

נשיא המדינה הבהיר את הדברים שאמר אמש, מהם השתמע כי הוא תומך בהפגנות נגד ראש הממשלה. "השתמשו בדבריי מחוץ להקשרם על מנת להוסיף שמן למהדורה", אמר

הנשיא ריבלין

הנשיא ריבליןצילום: Yonatan Sindel/Flash90

''לא קראתי ולא יעלה על דעתי לקרוא לאזרחי ישראל להצטרף להפגנה זאת או אחרת והדבר לא יעלה על הדעת", כך אמר הבוקר (ד') נשיא המדינה ראובן ריבלין בהתייחסות לדברים שאמר אתמול, מהם השתמע שהוא תומך בהפגנות נגד ראש הממשלה. "אין אלא להצטער שבעת הרגישה הזאת השתמשו בדבריי מחוץ להקשרם על מנת להוסיף שמן למהדורה", אמר.

לדבריו, "אנו מצויים בעת רגישה. בעת הזאת שומה על כולנו, בפרט מנהיגי הציבור, לבחור בקפידה את מילותינו, לבל יעשה בהן שימוש לרעה או ייגרם מהם חלילה נזק".

אתמול, בנאומו בכנס דב לאוטמן, אמר ריבלין כי "הרשתות החברתיות הן דבר נפלא, הן מעניקות לנו קול במרחב הציבורי. יש לנו כמה הוכחתו נפלאות להשפעת הרשתות החברתיות על המציאות. מחאת קיץ 2011, ההפגנות נגד ובעד של החודשים האחרונים, שעברו באחרונה מהכיכר בפתח תקווה לתל אביב, ומשם לכיכרות נוספות, וקמפיין MeToo החשוב כל כך.

''אבל שימו לב, שכל הדוגמאות הללו עברו ממילים למעשים. יצאו מהמסך ותפסו אחיזה גם בחיים הממשיים", ציין.

"גורן, הבימה, ספרא, רחבת הסינמטק במרכז הכרמל, כיכר קניון הנגב בבאר שבע. אין תחליף לכיכר העיר האמיתית. עלינו לגדל דור שיזכור שדמוקרטיה אמיתית יכולה להתחיל ברשת, אבל היא לעולם לא תחליף את הצורך וההכרח לקחת חלק ממשי בהכרעות, בוויכוחים ובעשייה אזרחית", הוסיף.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מתי ואביב ביחד צילום: צילום מסך

בגלל הפריים טיים: בוטלה הופעתו של מתי שריקי

קרא עוד