קברים נופצו בהר הזיתים. המשטרה: אין הוכחה שזה ערבים

יוחנן גול עלה לקברו של דודו שנפטר רק לפני 30 יום, גילה כי ניפצו ושברו את מצבתו. תגובת המשטרה הייתה לא פחות אבסורדית: אין הוכחה שזה ערבים – אולי יהודים עשו את זה?

חנן גרינווד, כיפה
ט באייר התשעה
,
28 באפריל, 2015 14:19
באדיבות המשפחה

באדיבות המשפחהצילום: באדיבות המשפחה

יוחנן גול עלה לקברו של דודו שנפטר לפני 30 יום, וגילה כי ניפצו את מצבתו. התשובה של המשטרה הייתה לא פחות אבסורדית ובעייתית מהניפוץ עצמו.

בראיון לגלי ישראל סיפר גול כיצד תקפו אותו ערבים בהר הזיתים לפני שבועיים ואיזו "קבלת פנים" ציפתה לו אתמול כשעלה לגילוי מצבתו של דודו שנקבר במקום.

האזינו:

[embed]http://upload-community.kipa.co.il/magazine/428201550615.mp3[/embed]

"הדוד שלי יצחק גול ז"ל נפטר בשבת הגדול", פתח גול את דבריו והוסיף "לפני שבועיים הלכתי עם בוני המצבות לחלקת הקבר והותקפתי במקום על ידי שלושה ערבים. יידעתי את המשטרה, מג"ב הגיעו, רדפו אחריהם ולא נכנסו לכפר הסמוך".

גול סיפר בדמעות כיצד גילה את מצבת דודו. "אתמול היה השלושים של דוד שלי ז"ל, עלינו לגילוי המצבה, אבל הקבר הרוס ואין מצבה ואין שום דבר. המצבה זרוקה לצד הקבר וזיהינו שישנן עוד כמה מצבות ששבורות מסביב שלא היו כשהיינו לפני שבועיים. אנשי הביטחון שהיו איתי זיהו שאלו שבירות חדשות".

בנוסף, סיפר גול כי המשטרה לא מאמינה לו. "אני תושב בית שמש, הגשתי תלונה במשטרת בית שמש אתמול בלילה. הקצין משטרה שהיה שם אומר לי 'מכיוון שאין לך הוכחה שזה ערבים זה אולי יהודים עשו את זה'. איזה חוצפה".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
בדיקה לגילוי קורונה בהדסה צילום: יוסי זמיר, פלאש 90

הדסה: התקדמות לקראת גילוי נוגדנים לקורונה

קרא עוד