עמיר פרץ: "כוחם של אלה שהחזיקו בעמדות שהובילו לקפיטליזם חזירי - קטן יותר"

שר הכלכלה החדש אמר את הדברים הקשים בטקס חילופי השרים והתייחס לרשימת ימינה שלא נכנסה לממשלה. מתן כהנא בתגובה: "הסוציאליזם החזירי של חלוקת כספי ציבור לקבוצות לחץ של מקורבי מפא"י חוזר לעמדות מפתח בכלכלה"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
כד באייר התשפ
,
18 במאי, 2020 10:40
שר הכלכלה החדש

שר הכלכלה החדשצילום: תומר נויברג, פלאש 90

ח"כ עמיר פרץ עוד לא נכנס לתפקידו החדש במשרד הכלכלה והתעשייה וכבר מושך אליו אש. פרץ דיבר הבוקר (שני) במהלך טקס חילופי השרים עם השר אלי כהן ואמר: "כוחם של הגורמים שהחזיקו בעמדות כלכליות קיצוניות שהובילו לקפיטליזם חזירי בממשלות הקודמות קטן יותר בקואליציה הנוכחית, וזה נותן לנו סיכוי גדול יותר לקדם את תפיסת הכלכלה האנושית".

ח"כ מתן כהנא מרשימת ימינה הגיב לדבריו החריפים של פרץ וכתב בחשבון הטוויטר שלו: "הסוציאליזם החזירי של חלוקת כספי ציבור לקבוצות לחץ של מקורבי מפא"י חוזר לעמדות מפתח בכלכלה. יום עצוב לכלכלת ישראל".

פרץ התייחס לתפקידו החדש גם בחשבון הטוויטר שלו וכתב: "אני נכנס היום למשרד הכלכלה והתעשייה עם תחושה של אחריות רבה. התפקיד שלי הוא לעשות הכל כדי שכל ישראלי יידע שהוא לא לבד ושהמדינה תעמוד לצידו. משבר הקורונה הוא גם הזדמנות להפוך את הכלכלה הישראלית לכלכלה אנושית. כלכלה בה כל אזרח יידע שיש תכניות ברורות וישימות עם אופק כלכלי עבורו".

ח"כ שלמה קרעי הגיב לדברי פרץ על "כלכלה אנושית": "הכלכלה האנושית" שבה מאמין ואותה מקדם שר הכלכלה הנכנס היא עוד רגולציה, עוד חנק, עוד הגבלות. זו כלכלה כושלת בכיסוי אנושי. זאב בעור של כבש. בקואליציה הזו יש מספיק אנשים שיעצרו את היוזמות שלך, אם יגיעו, לחנוק את המשק ולהפוך אותו לריכוזי יותר ופחות חופשי".

18.05.2020

1. ה"שר" פרץ. (דורשת צדק.)

אכן! צודק מר כהנא! רשע אף אתה הקהה את שיניו. את הסחטנים הראשיים והמתורגלים בדרישות כספיות השאירו בממשלה. מפני שהם מוכנים למכור את ארץ ישראל ואת אמא שלהם תמורת כסף למי שהתרגלו לא לעבוד.

דווח על תגובה לא ראויה
18.05.2020

2. ימי המשיח יח-ביבי,שניתמך עי יור העבודה (דרומי פרי-פרי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בדיקות קורונה בישראל. ארכיון צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

משרד הבריאות: בשבוע הבא - נוסיף אלפי בדיקות ביום

קרא עוד