סגור

סמוטריץ': אם ימינה תהיה בממשלה - בוודאי שאהיה שר

למרות שיש בימינה ארבעה בכירים, יו"ר האיחוד הלאומי בטוח שיישב סביב שולחן הממשלה, ומבהיר: "לא נהיה עלה תאנה בממשלת שמאל, גם אם נתניהו יעמוד בראשה"

חדשות כיפה
ו בניסן התשפ
,
31 במרץ, 2020 8:58
ראשי ימינה חוגגים בערב הבחירות.

ראשי ימינה חוגגים בערב הבחירות. צילום: ללא

שר התחבורה, בצלאל סמוטריץ' קבע, בראיון לרשת ב', כי מפלגת ימינה לא תצטרף לממשלה בכל מחיר, אולם הבהיר כי במידה שגם ייכנסו לקואליציה הוא יישב סביב שולחן הממשלה. 

"אם ימינה תהיה בממשלה - בוודאי שאהיה שר", הצהיר השר סמוטריץ וטען כי זה מתכתב עם ההסכם שנחתם ערב הגשת הרשימות עם יו"ר המפלגה נפתלי בנט.

סמוטריץ הסביר מדוע ימינה לא תכנס לממשלה, גם בסכנה של פירוק גוש הימין: "עמיר פרץ כאחראי על הסדרת התיישבות הבדואים בנגב - זה קו אדום. לא נשב בממשלה כזאת", והבהיר: "לא נהיה עלה תאנה בממשלת שמאל, גם אם נתניהו יעמוד בראשה".

כזכור, ימינה קיבלה שישה מנדטים בלבד ולכן נמצאת במצב בעייתי. נתניהו שוקל להעניק להם שר בכיר ועוד משרד קטן. כל אחת מארבעת הבכירים במפלגה רוצה לקבל את אחד התיקים לידיו. על פי ההסכם בין בנט לשקד שניהם יתמנו לשרים במעמד זהה, אולם בשל הכמות המזערית של המנדטים הם יצטרכו לחלוק במשרד אחד. 

בנוסף לשר החינוך, רפי פרץ, יש הבטחה מראש הממשלה להמשיך לכהן כשר החינוך, לאחר שהפר את ההסכם עם איתמר בן גביר והצטרף לימינה, אולם בהסכם מול ימינה המיניים יעשו בהסכמת חברי המפלגה, כך שאם נתניהו יעמוד בהבטחתו פרץ יתמנה על חשבון מאגר התפקידים של הליכוד. 

 

31.03.2020

1. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!! (מאיר - עברי אנכי)

דווח על תגובה לא ראויה
31.03.2020

2. תמורת תיק תהיה עלה תאנה? (לא הבנתי)

דווח על תגובה לא ראויה
31.03.2020

3. חבורת מרוטי נוצות עלובה (שלמה )

מי בדיוק צריך את ימינה בממשלה? כל הזמן מצווחים כמו אידיוטים, מתבכיינים ומקטרים. בסך הכל 210000ְמצביעים - מטורללים וממורטטי נוצות טווס נפוחות
זמנכם עבר ותשבו עם לפיד וליברמן בגן עדן אופוזיציוני
כל שוונץ רוצה להיות שר

דווח על תגובה לא ראויה
31.03.2020

4. סמוטריץ תקנה ריצ רץ לסתום את הגאווה והפה הגדול. (אורח)

אני פה אני שם. תנוח דעתך ותשתוק. הגיע הזמן לכבד ולא להכביד. אתה משחרר נאצות ואיומים והרי אתה קטן. בגלל זה קולות ומנדטים נעלמים מהמפלגה בגל האגו והשחצנות כאילו כולם יצעדו אחריכם.

דווח על תגובה לא ראויה
31.03.2020

5. די בצלאל עם היהורה (יוסף בן אליה)

נפוליאון-נפתלי , בצלאל ושקד , אתם מתבכיינים כאילו שיש לכם 16 מנדטים כמו החרדים , אתם מתבכיינים כאילו שבנט וסמוטריץ בשינאתם את הספרדים ( פעם מביא לנו בלעג אלי אוחנה על תקן ספרדי ) פעם אלרגיה לאיתמר הכורדי , פעם ברית אחים עם לפיד האשכנזי , ועכשיו שינאת פרץ המרוקאי מהעבודה , העיקר ספרדים החוצה ודוגמניות נשואות פנימה ימינה , חלס או תקבלו מה שאתם שווים גג שני שרים בנט ופרץ ואולי שני סגנים או לכו אחרי כל הפלירטוטים , חוסר קדושת המחנה שלכם , ושינאת השחורים לעשות ברית אחים באופוזיציה , בפעם הבאה תעלמו כי נבחר ביוסי דגן , באיתמר , בעמית סגל , ועוד טובים וקדושים מכם חלס

דווח על תגובה לא ראויה
31.03.2020

6. נברך אותך שלא תהיה שר (נברך אותך )

לסמוטריץ איכפת רק מסמוטריץ!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

סטודנטים צילום: יחצ

כרמים: תוכנית מלגות למצטיינים לחקר התרבות והזהות היהודית

קרא עוד