סגור

מירי רגב: "נתן אשל התקשר להתנצל. ראש הממשלה רתח עליו"

שרת התרבות הגיבה להקלטות מקורבו של נתניהו, שכינה אותה "בהמה". אשל עצמו הגיב לפרסום: "אני סבא גאה לנכדים מרוקאים. דבריי הוצאו מהקשרם", אך סירב להתנצל בפומבי

חדשות כיפה
ה באדר התשפ
,
01 במרץ, 2020 13:08
מירי רגב

מירי רגבצילום: פלאש 90, תומר נויברג

פרשת נתן אשל מסרבת לדעוך. לאחר שאמש (מוצ"ש) פורסמו הקלטות מקורבו של ראש הממשלה נתניהו, בהן נשמע מכנה את שרת התרבות והספורט, מירי רגב, "בהמה", מגיבה על הדברים הקשים שנאמרו נגדה וסיפרה כי אשל התקשר אליה והתנצל.

"טוב שנתן אשל הבין את הטעות שעשה, הוא התקשר אליי והתנצל מעומק לבו ואף הוציא הודעה.", אמרה רגב, והוסיפה כי "דבריו שפורסמו אמש לא היו ראויים ואין להם מקום. נתן אשל מייצג רק את עצמו וגם ראש הממשלה נתניהו גינה את האמירות שלו". רגב ממשיכה ותוקפת את כחול לבן, שלטענתה שם הגזענות מרובה: "השבט הלבן מזוהה עם מפא״י החדשה הלא היא כחול לבן וזה מתבטא פעם אחר פעם באמירות אנטי מזרחיות כגון נאום הדרבוקות של יועז הנדל, אמירותיו של לפיד לפיהן הליכודניקים הם 'מגיעילים' ודבריו של רם בן ברק שאמר שמדובר בקרב בין שחורים ללבנים."

מוקדם יותר הוציא נתן אשל עצמו הודעת הבהרה לדברים שאמר, אך סירב להתנצל באופן פומבי: "אני סבא גאה לנכדים מרוקאים", כתב. "אני מתבייש בהתנהגות של שנים רבות של השבט הלבן ופגיעתם במורשת הנפלאה של בני עדות המזרח. בני עדות המזרח צודקים בכעסם והראשון לזהות זאת ולהודות בטעות היה מנחם בגין. הוצאו קטעים ומילים מהקשרם רק כדי לפגוע בליכוד".

01.03.2020

1. אם קיים באמת איזשהוא מצביע ליכוד שנפגע מנתן אשל שיקרא (שמואל)

לכל היותר אם מישהוא בז פה בכלל (וזה גם לא נכון. הוא אמר שיש לו נכדים מרוקאים) זה נתן אשל ואם כבר זה לא לספרדים. התקשורת באמת היא אם כל חטאת הם "בעלךי הלשון" כפי שחז"ל כינום. המאבק הוא בכלל לא בין הליכוד לכחול לבן אלא בין הימין לתקשורת ולפרקליטות ובתי המשפט ומרצ. ואצל אלו באמת אין אמת אלא נרטיבים. אז הם ממציאים מציאויות ומנסים לשטוף לך את המוח. זה כשלעצמו רק מצדיק להצביע לביבי. ובאמת כשלשמאל אין מה למכור מדינית וכלכית הם הולכים לגופו של דובר ולא לגופו של עניין. ומלכלכים על המנהיג של המחנה היריב. אבל זו אומנותם לנסות לזרוע פירוד במחנה היריב. ואני מצפה ממצביעי הליכוד המזרחים לא ליפול בפח הזה.ואני אומר את זה בתור אחד מצביע ימינה

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

2. מה עדיף? (בן יהודה)

להיות בהמה או להתנהג כמו בהמה?

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

3. מורשע יועץ לחשוד (יגאל כהן)

כשחולה מין מלכלך על אוכלוסיות וכשהוא מדברר את נתניהו על כל מני דברים הזויים ורוהמ לא מפטר אותו משמע. הדברים דברי נתניהו. ואתם כבשים או כפו שמרן אמר עיזות עיוורותממשיכים ללכת אחריו

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

4. נתניהו מסוכן לקיום המוסרי של עם ישראל! (אחריות הבוחרים)

נתניהו מרעיל את הנשמה של עם ישראל, נתניהו השחית ומשחית את המוסריות הבסיסית של יושר וטוהר כפיים של אזרחי המדינה בשקרים הסתות השמצות ליכלוכים ויצירת שינאה בין היהודים (על פי נתן אשל היועץ של נתניהו, הדבר היחיד שמחזיק את מפלגת הליכוד זה שינאה!). אסור שנתניהו יהיה בשלטון!

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

5. מירי רגב מה שנתן אשל אמר זאת האמת לאמיתה -אתם חבורת בהמות מזוהמים -ורק כחול לבן נצביע למען ילדינו ונכדינו (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

6. כשהריקבון מתגלה אצל הסנדק דון ביבי וכנופייתו שלמעלה --מי שנושמים את הסירחון הם האנשים הפשוטים שלמטה (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

7. בתור ביתו של ביבי אני מתביישת בו -אינו מתייחס ל-4 נכדיו כאילו שאינם קיימים אינם מכירים את סבא שלהם שיאחל להם מזל טוב ביום הולדתם עם חיבוק או מתנה קטנה (דוידי)

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

8. המרצע יצא מהשק --מכלוף זוהר ואמסלם דוד אומרים במפורשות -שראש ממשלה עם כתב אישום אינו יכול להיות ראש ממשלה -המסקנה צריך לבחור כחול לבן (משיח)

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

9. המציאות הלא נעימה של הקומבינות והבלופים של ביביבלוף טופחת לנו בפנים במלוא עוצמתה ועוד יש כאלא שממשיכים לסגוד לו כמו לעגל הזהב (דנוך)

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

10. מחל =ל-מפלגת -חולרע -לישראל (יוסף)

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

11. הקיסר מקיסריה ממשיך לצחוק על בוחריו הבוטים -ולא מספח אפילו מילימטר העיקר שיוצר פיגועים בלגן ומוכן למדינה פלשתינאית שבירתה ירושלים (אלי)

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

12. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!! (מאיר - עברי אנכי)

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

13. נתן אשל לא פוטר עי נתניהו בעקבות הדברים (מיכאל)

מדוע לא פוטר נתן אשל בעקבות דבריו הקשים. אם אמנם כך הוא מתבטא בניגוד לדעת נתניהו מדוע הוא לא פוטר על ידו. ברור מדוע, משום שנתניהו יודע שאם נתן יספר רק מעט ממה שהוא יודע זה יקבור את השלטון המושחת של נתניהו סופית. שלטון גזען שכל המסרים שלו זורעים פחד שנאה ופירוד בעם ישראל.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הליכוד מאבד גם את החרדים? דרעי ונתניהו צילום: Yonatan Sindel/Flash90

לאחר 9 שעות: קבינט הקורונה התפזר ללא החלטות

קרא עוד