בנט מפוייס: "נתניהו טוחן אותי בפוליטיקה, אבל בחדר סגור העבודה טובה"

יו"ר ימינה נפתלי בנט הגיע לכנס של המפלגה ערב הבחירות, והתייחס ליחסי העבודה מול ראש הממשלה. על מצב המפלגה בסקרים אמר: "אומרים שאני לייט, אבל יש לי אמונה גדולה בה' שנצליח"

מירב כהן, חדשות כיפה
א באדר התשפ
,
26 בפברואר, 2020 21:24
נפתלי בנט. אמונה בה

נפתלי בנט. אמונה בה'צילום: תומר נויברג, פלאש 90

על רקע החלפת המהלומות בין ראש הממשלה בנימין נתניהו ליו"ר כחול לבן בני גנץ, יו"ר ימינה ושר הביטחון נפתלי בנט הגיע הערב (ד') לכנס ימינה, דיבר אל אנשי המפלגה וביקש לחזק אותם, חמישה ימים בלבד לפני הבחירות. 

צילום: כיפה

"אם יש משהו שאנחנו יכולים ללמוד זה מסירות, מסירות מוחלטת. תודה הרב דורקמן, אני אוהב אותך מאד", פתח בנט את דבריו והודה לרב דרוקמן על הגעתו לאירוע, "אני רוצה גם להודות לרב יהושע - הדלקת את המדינה. אני רוצה גם לומר תודה גדולה ל לדידי ורעי הרב רפי, שנכנס לאלונקה ברגעים הכי קשים, שגם אני אחראי להם, ובא יחד עם ניר אורבך והקבוצה המופלאה וסייע".

צפו בדברים: 

בנט התייחס גם למצב המפלגה בסקרים האחרונים ואמר: אני יודע שאומרים שאני לייט, אבל יש לי ביטחון מאד גדול בה' שנצליח". הרב דרוקמן שיש ממולו הגיב מיד: "לייט זה אור". שר הביטחון התייחס גם ליחסי העבודה מול ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר: "הוא טוחן אותי בפוליטיקה, אבל בחדר סגור העבודה טובה".

צילום: יח"צ

26.02.2020

1. מנוול ברשות התורה (שלמה )

נבל ברשות תורת הציונות הדתית
טיפוס בוגדני מטבעו ומפוקפק באישיותו
האורטודוכסיה אחריו - כמו מאחורי הבלופר מבלפור

דווח על תגובה לא ראויה
27.02.2020

2. מחאה על ביזוי ראש הממשלה במגיב 1 (מד)

דווח על תגובה לא ראויה
27.02.2020

3. בן גביר צודק מסיבה פשוטה והיא: (יצחק )

נגיד ותקום ממשלת ימין, נגיד אפילו שיסכימו לערוק חלק מכחול לבן, אבל כל המדיניות היא שמאל, מה הרווחנו בזה?? כולם מדברים על מספרים כל הזמן, במקום על המהות. בג"צ שולט עלינו וזה קרה במשמרת של ביבי. מצביעים ימין ומקבלים שמאל, לא נמאס כבר?

דווח על תגובה לא ראויה
27.02.2020

4. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!! (מאיר - עברי אנכי)

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

5. כחול לבן=שחיתות-הפיצו!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (מיה)

מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, כאשר למעשה היא המפלגה המושחתת ביותר:

בני גנץ: פרשת המימד החמישי נחקרה על ידי מבקר המדינה, בה קיים חשד בהתקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שמנהלה היה גנץ. המבקר מצא כי חברת המימד החמישי הציעה למשטרה לרכוש מערכת שלא הייתה קיימת, ללא מכרז, ושולם לחברה 4 מיליון שקל, בנוסף החברה דיווחה בכזב שיש לה לקוחות נוספים. ("הארץ", כלכליסט).

יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, ולא שיתף את בכירי האוצר, ומדוע מחק את פגישותיו הקשורות בכך מהיומן לפני שמסר אותו לעיתונאים (גלובס).ותמיהה נוספת היא: למה לפיד לא נחקר על הקשר והתמיכה בידיעות אחרונות? יאיר לפיד, בזמן כהונתו כשר אוצר, נהג להיפגש לעיתים תכופות בימי שישי בבוקר עם מו"ל "ידיעות אחרונות", (כלכליסט).

גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף את הקלטות אשכנזי, ומנדלבליט במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו, בה היה ניסיון לאסוף מידע מלוכלך על בכירים בצה"ל, אשכנזי הסתיר את המסמך ומנדלבליט אומר בהקלטה שהוא עלול "להיות עד בפרשייה הזו"..
פרשה נוספת שבה נאשם אשכנזי היא הטעיית הציבור במכרז השמן בהחלטת בית המשפט המחוזי נפסק שחברת הביטוח של שמן תשלם 4.5 מיליון שקל כפיצוי למשקיעי החברה, לאחר שנטען כי הנתבעים הטעו והונו את המשקיעים בכך שלא דיווחו על סיכויי מציאת הנפט בקידוחי החברה (קידוח ים 3), אחרי שכבר נודע לחברה כי מדובר בקידוחים יבשים. (גלובס(.
בנוסף אשכנזי חשוד שדאג שיחולקו בבסיסי צה"ל עיתוני "ידיעות אחרונות" בתמורה לסיקור אוהד (מאקו, חדשות רוטר).

אורנה ברביבאי: חשודה שכשעמדה בראש אכ"א זייפה את נתוני גייוס החרדים, ע"מ לעזור ללפיד לשווק את טענתו שמעלה את אחוזי הגיוס במגזר החרדי (כאן 11.(

יואב סגלוביץ': חשוד שכבכיר במשטרה שיבש הליכי חקירה בפרשיית אשכנזי המכונה פרשיית "הרפז". (News1).

רם בן ברק: חשוד גם הוא בפרשיית המימד החמישי כמי שהיה בכיר בחברה (גלובס, ישראל היום.(

עומר ינקלביץ' הודחה משירות המדינה עקב דיווחים כוזבים במשרד לשוויון חברתי (חדשות 13.(

דווח על תגובה לא ראויה
04.03.2020

6. למגיב 3, ימינה התניעה תהליכים נגד זה ולא סיימה. ולכן, לא נכון (שפוי)

בנוסף, שיקולים נוספים להעדפת ממשלת "אמצע" מתפקדת ולא ממשלת מעבר. זה לא שמאל כמו מרץ ושות' או כחול לבן..מספיק שימינה נמצאת שם להחזיק את הבלמים

דווח על תגובה לא ראויה
04.03.2020

7. תיק הבטחון שאתה כל כך נדבק אליו ילקח ממך ..אין לך ערכים ואתה תראה שגם אין לך שכל . (תגובה לאדון בנט )

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב אברהם סתיו צילום: מרים צחי

ליל הסדר - הזדמנות להתנתק מהחששות והפחדים

קרא עוד