מקלב תוקף: "רון קובי פגע בקודשי ישראל וביסודות העם היהודי"

חבר הכנסת מטעם יהדות התורה תוקף את ראש עיריית טבריה לשעבר, שעתירתו נגד הדחתו לא התקבלה בבית המשפט העליון. שר הפנים דרעי שיגר מכתב לתושבי טבריה: "עברתם תקופה קשה - אני משוכנע שנעבוד קשה ונצליח"

חדשות כיפה
כב בשבט התשפ
,
17 בפברואר, 2020 10:58
מקלב. תוקף את קובי

מקלב. תוקף את קוביצילום: דוד כהן/פלאש 90

חבר הכנסת אורי מקלב (יהדות התורה) תוקף היום (ב') בחריפות את ראש עיריית טבריה המודח, רון קובי. כזכור, מוקדם יותר החליט בית המשפט העליון על דחיית עתירתו של קובי ובכך למעשה הותיר את החלטת השר האלקין על כנה - והדחתו של קובי קיבלה קיבלה חותמת סופית. בתגובה להחלטת בג"ץ אומר מקלב "הציבור צריך להוקיע ולדחות את כל מי שפועל כמוהו"

"פעולותיו של קובי לא נגמר בעיר טבריה", הוסיף חבר הכנסת מטעם יהדות התורה, "הוא פגע בקודשי ישראל וביסודות העם היהודי. הכפיש והשמיץ הרבה קיטובים בעם". יש לציין כי בתקופת כהונתו של קובי, הוא אישר הפעלת תחבורה ציבורית בשבת בעיר טבריה, דבר אשר עורר את כעסם של דתיים רבים רבים בעיר. 

כזכור, החלטת הדחתו של ראש עיריית טבריה לשעבר נבעה מאחר והוא נכשל בהעברת תקציב העירייה, על אף שקיבל הארכה נוספת לצורך כך, מעבר לפרק הזמן הקצוב המקורי. כעת מי שתנהל את העיר היא הוועדה הממונה. שר הפנים אריה דרעי שיגר מכתב לתושבי טבריה והתייחס לסיטואציה המחודשת של העיר: "הוועדה הממונה שמנהלת את העיר מורכבת מפקידים בכירים ואנשי מקצוע מעולים, בראשם סמנכ"ל משרד הפנים מוני מעתוק. עברתם תקופה קשה - אני משוכנע שנעבוד קשה ונצליח".

שר הפנים אריה דרעי

דרעי. שלח מסר לתושביםצילום: Yonatan Sindel/Flash90

17.02.2020

1. ההשתמטות שלכם מצהל היא גם פגיעה בקודשי ישראל (תלמד)

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

2. סיכום שחיתויות ראשי כחול לבן-הפיצו!!!!!!!!!!!!: (מיה)

הפיצו!!!!
מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, מכיוון שהתקשורת לא אוהבת להביא לציבור את החשדות הקיימים כנגד 3 מתוך 4 ראשי הקוקפיט החלטתי לעזור קצת למי שלא יודע ולתמצת אותם:
בני גנץ: פרשת המימד החמישי שנחקרה על ידי מבקר המדינה, שבמסגרתה נחקרה התקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שיו"ר מועצת המנהלים שלה היה בני גנץ. הפרשה נחשפה לראשונה על ידי גידי וייץ בעיתון "הארץ" בפברואר 2019. המבקר מצא כי חברת המימד החמישי הציעה למשטרה לרכוש מערכת בפיתוחה. במשטרה הסכימו לערוך פיילוט, ללא מכרז, ושילמו לחברה 4 מיליון שקל. תחילה התכוונו להתחייב מראש שאם הפיילוט יצליח, ירכשו את המערכת ב-50 מיליון שקל. (למידע המלא: כלכליסט).
יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, מדוע השאיר את העניין בינו לבין מילצ'ן ולא שיתף את בכירי האוצר, ומדוע, לפי הפרסומים (שלו או של המשטרה או של שניהם גם יחד), הזמין אליו את מילצ'ן לפגישה במשרד האוצר ואח"כ מחק את הפגישות עמו. תמיהה נוספת-למה לא נחקר על פגישותיו הרבות עם נוני מוזס (כפי שדווח אצל איילה חסון) וקידום חוק ישראל היום? (כלכליסט).
גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף במהדורה המרכזית בערוץ 13 את הקלטות גבי אשכנזי, ואביחי מנדלבליט לשעבר במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו, וכן את השיחות שערך בנוגע לסוגיה הפרקליט הצבאי הראשי דאז אביחי מנדלבליט – שמעלות סימני שאלה בדבר המידע שהיה ברשותו. השיחות הוקלטו במערכת מיוחדת שהותקנה בלשכת הרמטכ"ל (למידע המלא-חדשות 13).

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

3. כחול לבן =שמאל -הפיצו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (מיה)

הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם יגרשו אותו מהבית אח"כ: להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר שלח "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

קורונה צילום: גילי יערי, פלאש 90

שישה מתים ביממה האחרונה מנגיף הקורונה

קרא עוד