סגור

בן גביר בעימות עם יאיר נתניהו: "נתערב על מיליון שקל שהליכוד לא יחיל ריבונות"

בנו של ראש הממשלה הציע לאיתמר בן גביר התערבות על מיליון ש"ח בשאלה האם מפלגתו תעבור את אחוז החסימה. בתגובה הציע יו"ר עוצמה יהודית: "נתערב על מיליון שקל שהליכוד לא מספח ולא מחיל ריבונות"

חדשות כיפה
כ בשבט התשפ
,
15 בפברואר, 2020 18:35
יאיר נתניהו

יאיר נתניהוצילום: מארק ישראל סלם-פלאש 90

בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, תוקף את איתמר בן גביר, ראש רשימת עוצמה יהודית, ומציע לו התערבות על מיליון שקל בשאלה האם מפלגתו עוברת את אחוז החסימה. בציוץ בטוויטר ביום שישי כתב נתניהו לבן גביר: "אתה בטוח שאתה תעבור את אחוז החסימה? עד כדי כך שאתה מהמר על ההתיישבות ביוש? אז בוא תהמר על אמת! בוא נחתום על חוזה עם תוקף משפטי, שאם אתם עוברים, אני משלם לך מליון ₪ אבל אם אתם לא עוברים אתה משלם לי מליון ₪. זורם? Put your money where your mouth is".

בתגובה לדברים כתב בן גביר, "אני מבין שאתם לחוצים מעליה של עוצמה שתחייב אתכם להקים ממשלת ימין אמיתית! אבל חשבתי שאתם גם מבינים שככל שתתקפו אותנו תגרמו בדיוק ההפך( תשאל את אבא). הציבור לא טיפש!"

איתמר בן גביר. תוקף את העליהום

איתמר בן גבירצילום: פלאש 90, יונתן סינדל

הערב (מוצ"ש) הגיב בן גביר ישירות להצעתו של נתניהו, והודה בטוויטר כי "אכן חסר לנו כמנדט ואנחנו עובדים על זה". והאשים את הליכוד: "אם גוש הימין היה מעניין את הליכוד, הוא היה עוזר לנו במקום להוריד לטמיון שלושה מנדטים".

לאחר מכן הגיב להצעת ההתערבות וכתב: "אגב, יש לי הצעה מקבילה: בוא נתערב על מיליון שקל שהליכוד לא מספח ולא מחיל ריבונות, לא מפנה את חאן אל אחמר ולא מפסיק את הפרוטקשן לחמאס. מה דעתך?"

15.02.2020

1. בן גביר אפס מופקר חסר אחריות (בר כוכבא)

נבוב וחלול.

דווח על תגובה לא ראויה
15.02.2020

2. גודל השעה מחייב. הצבעתי עוצמה, הפעם ליכוד (ניר)

דווח על תגובה לא ראויה
15.02.2020

3. צבעי קונילמל.. (י============)

דווח על תגובה לא ראויה
15.02.2020

4. בן גביר חשבתי מילה זה מילה (רפאל)

שכחת את מה שהבטחת?

דווח על תגובה לא ראויה
16.02.2020

5. עדיין נצביע לעוצמה. (זה הקול שלי ואעשה בו כרצוני.)

דווח על תגובה לא ראויה
16.02.2020

6. בסין שומרים נגיעה יותר מיהודים (שירה)

חחח

דווח על תגובה לא ראויה
16.02.2020

7. הליכוד וכחול לבן מתכננים להעלות את המע"מ ומס הבריאות-לא להצביע להם! (יצחק )

הליכוד וכחול לבן שניהם היו בעד הגדלת תקציב למימון בחירות בסבב הנוכחי. בלי בושה, המדינה בגרעון ועל זה יש להם כסף.
אתם יודעים מה מחכה לנו אחרי הבחירות???
הליכוד וכחול לבן מתכננים להעלות את מס הבריאות ב0.5% (בגיבוי ליצמן), מה שיצא לנו מהכיס כל חודש מהמשכורת , ובנוסף להעלות את המע"מ ל19%-כל מוצר יתייקר ב2%. (זה מה שרוצה שר האוצר ברקת לעשות) .
הפעם אבחר בעוצמה יהודית שרוצה לקחת את הכסף ע"י החזרת מסתננים. עלות אחזקת מסתננים כל שנה כמליארד ש"ח , עפ דו"ח מבקר המדינה. אם אתם אנשי שמאל תצביעו למפלגת העבודה. רק לא למפלגות הגדולות!

דווח על תגובה לא ראויה
16.02.2020

8. אצביע שוב ל עוצמה כי הוא היחידי שתומך בחיזוק הגרושים והילדים בישראל (יוסי)

נגד אירגוני שינאת גברים וילדים. אני קורה לכל גבר גרוש - שמעוניין ליראות את ילדיו - לכל אישה שרוצה להקים מישפחה ולהפתעתה גברים בורחים מחתונה - כי כיום גבר שפוי לא מיתחתן. עוצמה מיתחייבת
לנסות לתקן את התא המישפחתי כך שגם גברים וילדים יוכלו לחיות בה בשיוויון עם נשים.

דווח על תגובה לא ראויה
16.02.2020

9. בן גביר צןדק (מני )

דווח על תגובה לא ראויה
17.02.2020

10. ההוכחה שכחול לבן=שמאל-הפיצו!! (מיה)

הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם יגרשו אותו מהבית אח"כ: להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר שלח "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
17.02.2020

11. גנץ מגמגם בכל ראיון או נאום שלו, הוא מאמי אבל צריך לנהל מכולת ולא מדינה. רוב חברי כחול לבן הם אנשי שמאל, אתם מוזמנים לבדוק בטוויטר שלהם ובוויקיפדיה. ל (מיה)

גנץ לא יודע אפילו להתראיין איך ידבר עם פוטין וטראמפ?? ("דפנה" במקום "דנה", "שמי טוב", מתארגן התארגנו נתארגן מתארגנים", רק בתמיכת רשימת הטרוריסטים בלאגנץ יכול להקים ממשלה!!!).
הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם יגרשו אותו מהבית אח"כ: להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר שלח "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה'(..

דווח על תגובה לא ראויה
17.02.2020

12. ואווו קרב בין התובעים אחרים בלי דעת (חיים)

אני מוכן להתערב עם שניהם שבן גביר לא עובר וביבי לא מחיל ריבונות.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 נסראללה  צילום: פלאש 90

גורם מדיני: נתניהו יפתיע את נסראללה בנאומו באו"ם

קרא עוד