בנט נגד הליכוד: "רוצים שהציונות הדתית תישאר 'ילדי הכאפות' של המדינה"

שר הביטחון דיבר בנאום במליאת הכנסת, ואמר כי "כולם רודפים אחרי הציונות הדתית. רוצים שהציונות הדתית תישאר ילדי הכאפות, אלה שאומרים דבר תורה. אסור שיהיה לה דעות משלה"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
טו בשבט התשפ
,
10 בפברואר, 2020 11:52
נפתלי בנט

נפתלי בנט צילום: פלאש 90. מרק ישראל סלם

"כולם הולכים על הראש של הציונות הדתית. יש לנו כולה פקקטה שבעה מנדטים". כך אמר הבוקר (ב') שר הביטחון, נפתלי בנט, בנאום במליאת הכנסת, בדיון על המצב הביטחוני, אמר בנט כי "לכל מקום שאני הולך, ראש הממשלה מגיע אחריי. כולם רודפים אחרי הציונות הדתית".

בהמשך דבריו אמר בנט כי "רוצים שהציונות הדתית תישאר 'ילדי הכאפות' של המדינה. רוצים שנישאר שר המדע שאומר דבר תורה בתחילת ישיבת הממשלה ואחר כך שותק. שנישאר עם תכניות הרדיו במוצ"ש של המוזיקה החסידית".

"היה לנו שר מדע וחלל. ככה אהבו אותנו. אמרו לנו את ניהול ענייני המדינה לכו הצדה. והיום יש שר ביטחון עם כיפה ואנחנו בקבינט ומביאים תוצאות. עד לפני עשר שנים היה לנו ראש ממשלה עם נאום בר אילן. אני הצגתי תוכנית ריבונות ופתאום מדברים ריבונות".

10.02.2020

1. פשיסטים מחופשים לציונים (פשיסטים מחופשים)

איך תדע שאתה פשיסט?
תמיד תתקרבן כשלא נוח לך

דווח על תגובה לא ראויה
10.02.2020

2. ימינה אבודה מראש (ראובן מגבעתיים)

ברור שימינה לא עוברת חסימה לכן ביבי רוצה את הסרוגים אצלו. בנט לא מייצג סרוגים נורמליים אלא לייטים חנטרישים או חרדלים מטורללים. כחול לבן גורפת רבע מהסרוגים השפויים- הבלי שקד ובנט שוב פועלים נגדם.

דווח על תגובה לא ראויה
10.02.2020

3. אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך (שי)

מה שביבי עושה לבנט זה מה שבנט עשה לבן גביר אז שלא יבכה ופעם הבאה ילמד מהעונש שיקבל בבחירות האלו. מצביעי עוצמה לא יצביעו לכם וישכנעו כל אחד ברחוב לא להצביע לכם. גם אנחנו לא ילדי הכאפות של בנט

דווח על תגובה לא ראויה
10.02.2020

4. לא תקום עוד ממשלת ערב רב! (מאיר - עברי אנכי)

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

5. רוצים הוכחה שכחול לבן= שמאל?? כנסו!!! (יוסי)

הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם יגרשו אותו מהבית אח"כ: להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, ניסנקורן היה במפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר שלח "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

שר הביטחון נפתלי בנט צילום: פלאש 90, יונתן סינדל

נפתלי בנט לכיפה: "לא נכנס לאוטובוס שנוסע ליעד שאנחנו לא מאמינים בו"

קרא עוד