ליברמן: "נתניהו בורח לארצות הברית כדי לא לעמוד בהתחייבות שלו להחיל ריבונות"

לקראת נסיעתו של נתניהו לוושינגטון, אמר יו"ר ישראל ביתנו כי "ראש הממשלה בורח לארה"ב כדי לא לעמוד בהתחייבותו להחיל ריבונות על בקעת הירדן". על כחול לבן אמר: "מפלגת 'מזג אוויר'"

חדשות כיפה
כח בטבת התשפ
,
25 בינואר, 2020 20:10
אביגדור ליברמן

אביגדור ליברמןצילום: מרים אלסטר, פלאש 90

באירוע 'שבתעיתון' שהתקיים הבוקר (ש') ברעננה יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, תקף בחריפות את ראש הממשלה וכינה את נסיעתו לפגישה עם הנשיא טראמפ בוושינגטון: "בריחה". להוציא תוכנית כזאת חמישה שבועות לפני הבחירות זה קצת חשוד בלשון המעטה". לדבריו, "נתניהו בורח בשבוע הבא לארצות הברית כדי לא לעמוד בהתחייבות שלו להחיל ריבונות על בקעת הירדן".

עוד הוסיף: "במקום לנסוע 2.4 ק"מ לכנסת כדי להעביר ריבונות ישראלית על הבקעה בשלוש קריאות ביום אחד, כמו שבזמנו בגין העביר את חוק רמת הגולן, הוא מעדיף לטוס 9,476 ק"מ לוושינגטון. כדאי שנתניהו יגיד שלום לחסינות וימנע כפייה דתית, ורק אחר כך ישכין שלום במזרח התיכון".

"הוא אמר אז שאולמרט, עוד בלי כתב אישום ורק עם חקירות, לא יכול לכהן מבחינה מוסרית וציבורית - אז מצפים ממנו למלא את ההתחייבות הזאת. אבל כנראה כמו שהוא התחייב להעביר את הריבונות הישראלית בבקעת הירדן וכמו שהוא אמר 'מה פתאום' שהוא לא יתעסק בחסינות, גם כאן תהיה אותה התנהלות. זה עוד מהלך של יחסי ציבור בלבד".

בהמשך דבריו ליברמן תקף גם את מפלגת כחול לבן: "עם כחול לבן ובלעדיהם זה לא חשוב כי כחול לבן מזכירים לי את מזג האוויר: יום אחד גשום, יום אחד יבש, לא ברור מה הם רוצים. יום אחד בעד הכלת ריבונות על בקעת הירדן יום אחרי נגד שיסגרו". 

25.01.2020

1. למה אין לו בושה (רפאל)

אחר כל כך הרבה שקר שמדבר, עדיין לא מתבייש לדבר ולתקוף. לא מבין.

דווח על תגובה לא ראויה
26.01.2020

2. ליברמן תחזור לנתניהו ! (בני)

אחרת אתה תעלם מהמפה הפוליטית!

דווח על תגובה לא ראויה
26.01.2020

3. רעל (דביר)

ליברמן שופע רעל ארסי בכל כחו אפילו נגד דעותיו הקודמות השנאה המחלחלת שוברת את השורה

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2020

4. לכחול לבן המגמגמים העלובים אין ממשלה בלי הרשימה המשותפת!!! גנץ מאמי אבל צריך לנהל מכולת ולא מדינה. רוב חברי כחול לבן הם אנשי שמאל, אתם מוזמנים לבדוק ב (ליברמן קוף דביל)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: פלאש 90

הרבנות הראשית: השנה אין שריפת חמץ

קרא עוד